Евакуацію з Сум до Полтави продовжили ще на день — на черзі вагітні жінки та діти

8 березня запрацював зелений коридор для евакуації людей із Сум. Протягом доби до Полтави прибуло дві колони автобусів і приватних автомобілів. Загалом в безпеці опинились 5000 людей, серед яких майже тисяча — іноземні студенти з Індії та Китаю. Потягами вони попрямували на Захід України. Частина людей вирішила залишитись у Полтаві. За словами керівника Полтавської обласної військадмінстрації (ОВА) Дмитра Луніна, вони всі отримають прихисток.

poltavska-khvilia_xcwi/uURipQLng.jpeg

Ранком 9 березня керівник Сумської ОВА Дмитро Живицький повідомив, що вночі в ході перемовин досягнуто домовленостей про продовження дії зеленого коридору з 9:00 ранку до 21:00 вечора для продовження евакуації. Пріоритетом цього дня стануть вагітні жінки, мами з дітьми та люди поважного віку.

«Можна виїжджати власним транспортом, додатково приблизно на 14.00 ми повертаємо 22 автобуси з Полтави на Суми які вчора поїхали у першій колоні і ми їх подамо під завантаження для вагітних жінок, жінок з дітьми, людей старшого віку та з інвалідністю!» — йдеться в повідомленні.

poltavska-khvilia_xcwi/7iKGtwL7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/0LOMpQY7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/a5OGpwLnR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/MmKGpQYnR.jpeg

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар