Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила безпечного відпочинку на воді

Співробітники Головного управління ДСНС України у Полтавській області продовжують проводити рейди по місцям масового відпочинку людей з метою попередження загибелі громадян на водних об’єктах.

Так, за останні кілька днів рятувальники провели профілактичні бесіди з відпочивальниками на пляжах у містах Кременчук, Горішні Плавні, Кобеляки, селищах міського типу Диканька та Шишаки.

Під час спілкування з громадянами рятувальники розповідали основні правила безпечної поведінки на воді та вручали тематичні пам’ятки і листівки. Співробітники Служби порятунку «101» нагадали відпочивальникам основні причини нещасних випадків на воді, зокрема купання в необладнаних для цього місцях (ставках, озерах, водосховищах, малих річок з відсутністю на них спеціальних пляжів), купання в нетверезому стані, необережне поводження у воді під час пірнання та відсутність належного догляду за дітьми при перебуванні їх у водоймищах.

Головне управління ДСНС України у Полтавській області вкотре закликає громадян бути обережними під час відпочинку на воді, слідкувати за дітьми та дотримуватися елементарних правил безпеки!

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар