Фокстрот у Харкові – різноманітність товарів на вигідних умовах

Інтернет-магазин Фокстрот є одним із лідерів українського ринку. Торгова мережа працює понад 25 років і за цей час зуміла налагодити ідеальні умови для взаємодії з клієнтами, пропонуючи їм якісні товари у широкому асортименті. Продукція доповнюється гарантією від виробників, а також кількома варіантами купівлі.

poltavska-khvilia_xcwi/mFXZSdtVg.jpeg

Компанія дотримується нової концепції роботи, де важливий сервіс, якість взаємодії та постійні консультації з клієнтами. Продовжує працювати інтернет магазин Фокстрот у Харкові, адже є можливість зробити замовлення в режимі онлайн та отримати товар у пункті самовивезення або за допомогою доставки. Оплата доступна готівкою, безготівковим розрахунком або кредит із застосуванням різних інструментів.

Брендові особливості

Ключовим символом та логотипом компанії є лисиця Фоксі, яка супроводжує покупців на всіх етапах взаємодії з магазином. Бренд фокусується на задоволенні потреб кожного покупця, тому створюється детальний опис кожного товару, є наочні фотографії та навіть відео. Застосування маркетингової стратегії нового покоління формує пакетні рішення, коли людина, крім покупки певної техніки, отримує можливість купити додатковий аксесуар за істотною знижкою.

Новий формат стосується виконання магазинів. Залежно від розташування торгової точки, там може бути кілька оригінальних нововведень:

  1. Youtube крапка. Незвичайна зона де потенційні покупці можуть працювати з технікою, яка використовується для створення відео;
  2. Зони із декораціями. Ще один формат зонування, де можна детальніше ознайомитись з технікою відповідних категорій;
  3. Зона новинок. Демонстрація топових та нових товарів, щоб клієнти остаточно прийняли рішення про їхню купівлю.

Завдяки нововведенням перед клієнтами відкривається велика кількість нових можливостей.

Нововведення доставки

Нова стратегія розвитку передбачає зміни в умовах та особливостях доставки. Компанія відкриває кілька можливостей:

  1. Проект pick-up. Замовлення оформляється лише за 5 кліків. За наявності товару на складі та замовленні в один із магазинів його можна забрати через 30 хвилин;
  2. Ранкова доставка. Формат доставки доступний лише мешканцям Києва, коли кур'єр доставляє товар у ранній час – з 6 до 9 години;
  3. Експрес замовлення. Опція доступна у великих містах та після оформлення такої доставки товар доставляється до 60 хвилин.

Все це робить сервіс магазин найкращим та привабливим для нових клієнтів.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар