«Фонтан за мільйон»: у Полтаві суд продовжив термін розслідування на пів року

Строк досудового розслідування закінчився 9 липня, але правоохоронці ще мають провести експертизу в межах кримінального провадження. Тому суд ухвалив рішення продовжити досудове розслідування.

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

6 липня слідча суддя Октябрського районного суду ухвалила рішення продовжити строк досудового розслідування на 6 місяців, тобто до 9 січня 2022 року.

Пригадаємо, що у 2019 році Управління капітального будівництва (УКБ) уклало договір із ТОВ «Виробничо-комерційна фірма "СЕН"» на реконструкцію фонтану на майдані Незалежності. Вартість робіт – 26 млн 470 тис. грн.

Під час досудового розслідування встановили, що УКБ та ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «СЕН»» вносили неправдиві відомості до актів виконаних робіт щодо завищення вартості матеріалі. У вересні 2019 року правоохоронці отримали доступ до документів підрядника, а через місяць до документів УКБ.

У ході опрацювання документів стало відомо, що частину будівельних матеріалів підрядник закупив у ТОВ «Акам» на суму понад 6,3 млн грн. Ще на 9,5 млн грн закупили обладнання в ТОВ «Імперія води Україна».

Цьогоріч, 25 травня, суд призначив комплексну будівельну експертизу, яку проводитиме «Інститут судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса». Але наразі суд не встановив причетних осіб до вчинення злочину.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар