Газовий балончик – варіант для самозахисту

На превеликий жаль, бувають випадки, коли необхідно захиститися від зловмисників. Такі інциденти трапляються не часто, але іноді потребують застосування спеціальних засобів. Один із найпростіших, але найдієвіших – газовий балончик. В інтернет-магазині Ванклік можна підібрати надійний варіант за хорошою ціною, наприклад, цей: https://one-click.com.ua/uk/gazovyy-ballonchik-kobra-1-mvd-100-ml..html. Тут також представлені інші засоби для самооборони: кийки, електрошокери, бейсбольні біти тощо.

poltavska-khvilia_xcwi/qrM31jHSR.png

Як влаштований і працює балончик

Газові балончики як засіб самооборони використовуються для викиду розпилювального хімічного засобу, що призводить до подразнення очей та дихальних шляхів нападника. Вони часто використовуються як ефективний спосіб самозахисту в ситуаціях, коли існує загроза фізичного нападу або наближення небезпечної особи.

Основні складники газового балончика такі:

  • Діючий хімічний засіб – найчастіше це такі речовини, такі як OC (oleoresin capsicum – витяжка з гострого перцю, що викликає печіння та свербіж очей, дихальних шляхів), CS (хлорбензалмалонітрил – сльозогінний подразник) та МП кислота (синтетичний перцевий аналог). Ці речовини не спричиняють великої шкоди та загрози здоров'ю людини чи тварини, але здатні тимчасово дезорієнтувати їх.
  • Розпилювач – механізм для викиду хімічного засобу у вигляді туману або струменя.
  • Балончик-резервуар – контейнер, який містить хімічний засіб.

При виборі засобу самооборони звертайте увагу на надійність виробника та якість товару, щоб балончик безвідмовно спрацював у необхідний момент.

Переваги засобу

Основні переваги використання газових балончиків як засобу самооборони такі:

  • висока ефективність, завдяки миттєвій дії хімічного засобу на нападника;
  • мінімальна шкода для здоров’я: він буде дезорієнтований, але без серйозних наслідків;
  • компактність: газовий балончик можна постійно носити в сумочці, а при певних ризиках (наприклад, необхідності пройти по темній вулиці) перекласти в кишеню;
  • доступність для придбання – газові балончики можна легко купити в спеціальних магазинах без оформлення дозволів та ліцензій;
  • прийнятні ціна – вартість засобів стартує від кількох сотень гривень, тому вони доступні широкому загалу.

Особиста безпека – не та річ, якою можна нехтувати. Тим більш, що зараз є можливості придбати надійні засоби самооборони недорого, якими однозначно варто скористатися.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар