Геббельс та Курт Кобейн — полтавці можуть поговорити з відомими померлими в додатку

Айтівець «Amazon» Сідхант Чаддха створив мобільний додаток зі штучним інтелектом «History Figures», який дозволяє «спілкуватися» з померлими історичними постатями.

poltavska-khvilia_xcwi/fmjJkfo4R.png

Розробник виклав додаток на App Store.

Алгоритм додатка дозволяє всім охочим імітувати розмови з Ісусом, Адольфом Гітлером, Йозефом Геббельсом, Генрі Фордом, Пол Потом та іншими. Загалом для «діалогу» доступні 20 000 непересічних особистостей минулого.

Бот Ісуса повідомив, що після смерті знаходиться на небесах. Він порадив Чаддхі «не курити трави та не приймати оксикодон, навіть якщо це за рецептом лікаря». У груповому чаті з Йосипом Сталіним та Джеффрі Епштейном розробник запитав алгоритм Ісуса, що той думає про своїх співрозмовників. Цифровий Месія сказав, що «дуже їх шанує».

Після спілкування з ботами з’ясувалося, що Йозеф Геббельс «жаліє, що вчиняв акт голокосту», Джеффрі Епштейн сумнівається у причинах власної смерті, а Курт Кобейн любить музичні гурти Death Cab for Cutie та the Shins. Алгоритм серійного ґвалтівника дітей Джиммі Севіла категорично заперечував усі свої звірства. «Я глибоко засмучений подібними звинуваченнями та збитками, які вони завдали моїй репутації», — поскаржився ШІ своєму співрозмовнику.

Сідхант Чаддха наголошує, що застосунок History Figures не ідеальний. Проте, програміст серйозно вважає, що додаток може мати чудову освітню функцію для дітей.

«Гадаю, з освітньої точки зору, сервіс був би дуже корисним, особливо для учнів молодших класів», — сказав він.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар