Гендерна рівність — Полтавщина приєдналася до Європейської хартії

14 травня Полтавська область приєдналася до Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. Цю ініціативу депутатки Тетяни Юрченко обларада підтримала на останній сесії, а сьогодні відповідний сертифікат підписав голова облради Олександр Біленький, про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Міста Полтавської області отримають можливість поглибити партнерство з Радою європейських муніципалітетів і регіонів та її партнерами на платформі рівності (підписант Хартії автоматично стає членом Ради європейських муніципалітетів і регіонів). Сьогодні підписали сертифікат про приєднання до Європейської хартії», – зазначив Олександр Біленький.
poltavska-khvilia_xcwi/EgFiZUjGg.jpeg

Разом з копією рішення обласної ради сертифікат буде надіслано до Асоціації міст України, а потім – до Ради європейських муніципалітетів та регіонів. Після отримання цих сертифікатів Рада європейських мініципалітетів та регіонів відображає відповідні громади на мапі підписантів Хартії.

«Попереду нова ціль – розробити та ухвалити спільний План дій, у якому буде визначено пріоритети, дії та ресурси для їх реалізації», – додав голова Полтавської облради.

Тетяна Юрченко зазначила, що підписання сертифіката, це лише початок великої справи у встановленні реальної гендерної рівності, а не тільки на папері.

«Попереду нова ціль — розробити та ухвалить спільний План дій з досягнення рівності, який буде визначати цілі, пріоритети, потрібні заходи та засоби фінансування (за потреби) та будуть корелюватися з пріоритетами стратегічного розвитку муніципалітетів регіону», — прокоментувала Тетяна Юрченко.
poltavska-khvilia_xcwi/ue_iW8jGR.jpeg

Вона зазначила, що у країнах, які вже роблять успіхи у встановленні рівноправ'я між чоловіками та жінками люди почуваються щасливішими.

«Згідно з Рейтингом щастя ООН (World Happiness Report) 2021 року найщасливішими люди почуваються в країнах, які посідають перші місця за рівнем ґендерного розвитку: 1 місце — Фінляндія, 2 місце — Данія, 3 місце — Швейцарія, 4 місце — Ісландія».

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар