Голова Полтавської облради закликав Уряд не забирати ПДФО військових у громад

Голова Полтавської облради Олександр Біленький закликав не забирати з місцевого бюджету ПДФО військових на час воєнного стану.

poltavska-khvilia_xcwi/eVX_b-MVR.jpeg

Про це 9 вересня стало відомо з блогу голови Полтавської облради Олександра Біленького.

Свою пропозицію Біленький аргументує тим, що ці кошти перекривають дефіцит місцевого бюджету й дають можливість громадам надалі інвестувати в оборону, підрозділи ТрО та підтримувати захисників.

«Врешті-решт, сплачені в місцеві бюджети кошти підтримують цілісну економічну систему країни, конвертуючись в інші податки та відрахування, які надходять до держбюджету», — пише голова облради.

Цьогоріч з січня по серпень громади області отримали понад 1,3 млрд грн надходжень до бюджету з ПДФО військовослужбовців. Торік за пів року область отримала 348 млн грн.

«Наша область розмістила в себе багато військових частин і підрозділів тероборони. Більшість наших громад утримують підрозділи територіальної оборони, деякі – розташовують військові підрозділи ЗСУ. Ми закуповуємо нашим захисникам одяг і взуття, укомплектовуємо та закупляємо необхідний для служби інвентар й засоби захисту/ураження», — йдеться у блозі.

Нагадаємо, що Мамай погрожує розпустити полтавську міську раду.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар