Головний санітарний лікар України захворів на коронавірус після щеплення

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко захворів на коронавірус.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Потрапив у той період, коли імунітет від щеплення ще не повністю сформований.
Як показує аналіз даних клінічних досліджень, ефективність вакцини після одноразової стандартної дози становить 76% з 22 по 90 день. Рівень антитіл зберігається протягом цього періоду з мінімальним зниженням.
У мене був лише 13 день після щеплення, коли з’явились симптоми, тому зрада відміняється", - написав він у Facebook.

Лікар додав, що вірить у те, що завдяки вакцинації перебіг хвороби пройде без ускладнень і незабаром він зможе повернутися до роботи!

poltavska-khvilia_xcwi/wJafqCUGg.jpeg
Фото зі сторінки Віткора Ляшка

Віктор Ляшко зазначив: усі вакцини проти COVID-19 у першу чергу розроблені та протестовані на полегшення перебігу хвороби без ускладнень для здоров’я.

"Наразі перебуваю на лікарняному до:
1) відсутності клінічних проявів гострого респіраторного захворювання протягом 3 днів рахуючи з 10 дня від дати появи симптомів без лабораторного обстеження;
2) відсутності клінічних проявів гострого респіраторного захворювання протягом 3 днів рахуючи з 10 дня від дати взяття матеріалу (при позитивному результаті на COVID-19 методом ПЛР) без лабораторного обстеження;
3) відсутності клінічних проявів гострого респіраторного захворювання, за умови отримання одного негативного результату тестування методом ПЛР", - повідомив він .

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Главная новость"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар