Грабіжники, які понад рік тому обікрали музей на Полтавщині, досі не отримали покарання – справу закрили

У вересні 2021 року невідомі пограбували музей «Етнографічна збірка «Древо»». Станом на лютий 2023 року грабіжники досі перебувають на волі, а правоохоронці закрили розгляд справи.

Про це на своїй сторінці повідомив засновник та власник музею Едуард Крутько.

poltavska-khvilia_xcwi/AHOVHgxVR.jpeg
Фото Едуарда Крутько

У вересні 2021 року Едуард написав пост на своїй Facebook-сторінці, у якому йшлося, що невідомі вдерлися до музею, зіпсували експозицію та викрали безліч експонатів. Серед викраденого були: сорочки, пояси, вишиті рушники, срібні прикраси, ікона, намиста.

poltavska-khvilia_xcwi/114ZtgbVR.jpeg
Фото власника музею
«Те, що збиралося роками і мало служити для людей розтоптали, зірвали і купою зібгали у торби і вивезли кудись... На сьогодні експозицію порушено, що не вкрали частково було вивезено у надійний заклад. Страшно втратити не матеріальні цінності, страшно втратити історію, кращі зразки мистецтва яке творили наші пра-пра, страшно втратити те, що з таким трепетом знаходилось, вивчалося, зберігалося», – йшлося у повідомленні власника закладу.
poltavska-khvilia_xcwi/Nggx5Rx4R.jpeg
Фото зі сторінки Едуарда Крутько

Утім, попри звернення власника музею до правоохоронців, справу закрили ще до кінця 2021 року за «відсутністю факту злочину», а його самого про це не повідомили.

«Рішення прокурора відверто дивує, справу закрили за відсутністю факту злочину. Тобто музей не був пограбований, не було факту проникнення, не було опису викраденого, слідча не знайшла факту злочину?», – пише Едуард Крутько.

Власник закладу зазначив, що сподівається на роз'яснення від слідчих, чому ситуація склалася таким чином.

Нагадаємо, на Полтавщині шахрай «продавав» дрова в Інтернеті.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар