Гроші на ремонт: Полтавка, що не вірила в удачу, виграла в ювілейній акції Епіцентру 50 000

Партнерський матеріал

У ТЦ Епіцентр у Полтаві є переможець на 50 000. Загальний фонд акції — 50 млн.

Розіграш стартував 7 серпня і триватиме до кінця місяця. Акцію організовують до 18-ти річчя ТЦ Епіцентр. Першим переможцем у Полтаві стала Вікторія. Розповідає, у квартирі роблять ремонт, тож приїхали по душову кабінку. Про акцію дізналися вже на касі.

poltavska-khvilia_xcwi/fgdVng7ng.jpeg
«Я в принципі скептик по життю. Не вірю в удачу і розіграші, — розповідає жінка. — Тому без всякої думки заховала чек і пішла собі. А вже дорогою додому чоловік почав наполягати “Зареєструйся, зареєструйся”. Ну я й зареєструвала чек. Йому підставила телефон, щоб він тицьнув на барабан».

Коли лототрон перестав крутитись спершу їй здалося, що виграли 5 тис. Ще раз переглянувши повідомлення, Вікторія впевнилася, що насправді отримала 50 тис. балів (1 бал = 1 грн).

«Чоловік тепер жартує, що в нього чарівний палець. А всі наші друзі, хто не вірив, коли побачили скріншот з додатку “Вигода” поїхали й собі пробувати удачі», — ділиться жінка.

Виграш уже розпланували: з допомогою балів на рахунку планують завершити ремонт у квартирі та придбати доньці товари для школи.

Виконуючий обов’язки комерційного директора Сергій Медяник розповів, що в акції можуть узяти участь усі, хто придбає товарів на 1,5 тис. грн із карткою «Вигода». Кожен має шанси отримати 5 тис., 50 тис. і 1 млн балів.

Детальніше про акцію — дивіться у відео.

poltavska-khvilia_xcwi/d8lvnR7ng.png

Усі свіжі новини Полтавщини знаходяться тут

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар