Як купити техніку та електроніку в США з доставкою

Багато хто мріє мати в себе вдома брендовий планшет або ноутбук. Та в Україні продукція від іноземних виробників з’являється не відразу після випуску й коштує дорожче, ніж в інших країнах. Є чудовий вихід — замовити її в американському магазині. Але для українського користувача це не так просто. Все тому, що гіпермаркети в США не завжди працюють на зовнішній ринок.

poltavska-khvilia_xcwi/-GggeV4Vg.jpeg

Є магазини, які не роблять пряму адресну доставку товарів в Україні. Не всі продавці готові співпрацювати з міжнародними поштовими службами. Деякі торговельні точки не приймають до сплати українські картки. Але це не привід відмовлятися від можливості придбати якісну брендову техніку за доступною ціною. Треба звернутися до компанії EasyXpress.

Чому вигідно купувати техніку в Америці

Шопінг в інтернет-магазинах цієї країни — завжди цікаве заняття. Асортимент різноманітних гаджетів та побутових пристроїв там дуже великий. Є товари лише американського виробництва, які виготовляють тільки для внутрішнього ринку без відправлення на експорт. Часто саме така продукція продається дуже дешево. Це унікальні моделі з чудовими характеристиками.

poltavska-khvilia_xcwi/OP5g64V4R.jpeg

Придбати будь-який девайс в інтернет-магазині набагато зручніше, ніж у стандартному фізичному. Якщо потрібна техніка з США в Україні, дізнатися більше про алгоритм замовлення можна тут: https://easyxpress.com.ua/uk/internet-magaziny-ssha/amerikanskiye-magaziny-elektroniki.

Онлайн-магазини в цій країні приваблюють покупців:

  • Доступними цінами. Аналогічний товар в Україні продається вдвічі або навіть втричі дорожче.
  • Великим вибором новинок. Відразу після випуску товари зазвичай першочергово надходять до американських магазинів. Тому саме там можна знайти нові колекції, яких поки немає в Україні.
  • Наявністю рідкісних, ексклюзивних екземплярів. Це, наприклад, залишки з продажів минулих колекцій або моделі, які виходили обмеженим тиражем.

Доставка з США через https://easyxpress.com.ua/uk техніки від відомих виробників можлива у таких магазинах як Amazon, Abt, Allbrands, Full Compass та інших. Більшість гіпермаркетів працює з українськими банківськими картками. Там можна придбати не лише девайси, а й додаткові аксесуари для них. Це, наприклад, батарейки для живлення, кабелі, павербанки та багато іншого.

Кожен зареєстрований користувач в EasyXpress отримує американську поштову адресу. Її потрібно вказати для доставки під час оформлення замовлення. Так посилка прийде на американський склад компанії. Звідти її відправлять безпосередньо до України за вказаною клієнтом адресою. На посилку не доведеться чекати дуже довго. Процес ніколи не займає багато часу.


Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб оперативно отримувати свіжу та перевірену інформацію.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар