Як маленька синя таблетка налагоджує стосунки

Віагра, яку часто називають «маленькою блакитною таблеткою», є першим інгібітором фосфодіестерази типу 5, схваленим для лікування еректильної дисфункції. Це захворювання є поширеною сексуальною проблемою для чоловіків, і його частота зростає з віком.

poltavska-khvilia_xcwi/60dWCQa4R.webp
Фото: Unsplash

Вплив еректильної дисфункції на стосунки

Еректильна дисфункція або нездатність досягти та підтримувати ерегований пеніс для сексуальної функції може призвести до тривоги щодо продуктивності, негативного впливу на самооцінку, погіршення особистих стосунків та навіть до клінічної депресії. Для багатьох чоловіків нездатність мати повноцінний статевий акт безпосередньо впливає на їх почуття мужності. На щастя, є перевірений дієвий препарат для потенції. Купити Віагру можна у фармацевтичному інтернет-магазині https://pharmukraine.org/ua/viagra.html. Секс може підвищити самооцінку та зменшити почуття незахищеності, що призводить до більш позитивного сприйняття себе.

Що викликає ЕД?

Фактори ризику розвитку еректильної дисфункції включають основні проблеми зі здоров’ям, такі як:

  • діабет;
  • гіпертонія;
  • ожиріння;
  • високий рівень холестерину;
  • хронічне зловживання алкоголем або наркотиками.

Будь-який стан, який може з часом обмежити кровообіг у венах, наприклад куріння та природне старіння, може призвести до імпотенції. Проблеми з психічним здоров’ям також можуть позначитися – депресія або стрес можуть призвести до втрати лібідо. Порушення ерекції можуть виникати неодноразово у чоловіків, які відчувають занепокоєння через еректильну дисфункцію. Хронічний стрес може сприяти зниженню частоти інтиму. Однак секс може бути ефективним методом боротьби зі стресом. Сексуальний контакт знижує вироблення гормонів реакції на стрес, таких як кортизол і адреналін, і ефект триває протягом наступного дня.

Наскільки важливий секс у стосунках?

Більш високий рівень сексуальної активності призводить до зниження артеріального тиску, зменшення стресу і навіть нижчого рівня розлучень. Чи можуть відносини вижити без сексу? Так, інтим не завжди потрібен. Втім, це може бути важливою частиною здорових, повноцінних стосунків. Коли у відносинах між партнерами регулярний якісний секс, вони почуваються ближчими один до одного, бажають мати дітей, почуваються впевненими і сексуальними. Дослідження показують, що часте статеве життя, внаслідок якого виділяється окситоцин, посилює відчуття зв’язку та покращує емоційну близькість.


Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією

poltavska-khvilia_xcwi/8RxpRXaVg.jpeg

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар