Як може бути оформлений французький балкон? «Газда» нагадує про кілька варіантів

Будь-який багатоквартирний будинок неможливо уявити без балкона. Хоча б невеликий, але він повинен бути присутніми. Відповідно його оформленню потрібно приділити максимально уваги. Тут потрібно створити максимум затишку та комфорту.

Серед усіх варіантів оформлення французький балкон користується найбільшим попитом. Такі конструкції одразу помітні на тлі інших. Вам тільки потрібно подумати перед замовленням https://gazda.ua/balkony/franczuzskij-balkon/, як саме хочете його оформити, а «Газда» дасть кілька цікавих ідей.

балкон, застеклений балкон, французький балкон

Як може бути оформлений балкон?

Головна особливість французького оформлення – повністю скляна конструкція від підлоги до стелі. Через це вона максимально помітна на тлі інших.

Досить багато користувачів віддають перевагу саме такому типу. Якщо стан балконної конструкції витримає таке скління, то ви можете сміливо його замовляти. А тепер варто детальніше обговорити варіанти оформлення:

  • Класика. Тобто тут мається на увазі повністю прозоре скло від стелі до підлоги. Така конструкція буде пропускати максимум денного світла. До того ж вона буде виглядати дуже елегантно. А ще не варто турбуватися про безпеку. Для нижньої частини використовують дуже міцне скло, яке довго прослужить. Якщо ви віддаєте перевагу саме такому варіанту, то придбайте тюль чи штори. Це забезпечить певну приватність. До того ж вам потрібно слідкувати за порядком. Тут не повинно бути нічого зайвого. Найкраще поставити вазони.
  • Хочете забезпечити хоч трохи приватності, то для нижньої частини можуть використовуватися напівпрозоре, матове чи тоноване скло. Кожне з них має свої особливості. Вам потрібно подумати, що з цього найкраще підходить. До того ж ви можете додатково повісити тюль.
  • Якщо турбуєтеся про максимальну безпеку, то ззовні в нижній частині встановлюється решітка. Влітку тут можете ставити вазони, щоб додати вишуканості.
  • Окремо хочеться виділити конструкції, де на склі використовується декоративна решітка. Залежно від узору квадрати можуть бути більшими чи меншими. Все це виглядає дуже елегантно та красиво.
французький балкон, застеклений балкон, декоративний балкон

Кожен з цих представлених варіантів має свої особливості. Французький балкон буде виглядати красиво та стильно. Вам потрібно добре подумати, яке оформлення підходить найкраще. Разом з «Газда» можете у всьому детально розібратися та замовити відповідне оформлення балкона.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар