Як обрати якісний блендер

Блендер на кухні зараз скоріше необхідність, аніж примха: смузі, пюре, крем, збитий сир з фруктами - ми все частіше готуємо за його допомогою. Однак не всі блендери мають потужність, яка може впоратися з овочами чи твердими продуктами.

Тож ми розкажемо як вибрати блендер у Полтаві https://comfy.ua/ua/poltava/blender/, який служитиме довго та не зламається від ваших кулінарних експериментів.

Блендер кухонний, смузі, побутова техніка, техніка для кухні, сучасна кухня

Заглибний блендер незамінний при переробці м’яса, горіхів, сухофруктів та зелені. Він допоможе перебити будь-які продукти в однорідну масу. Тоді як стаціонарний використовують для приготування тіста, мусів, коктейлів та фруктових і овочевих пюре.

Коли ви обираєте блендер, важливо звернути увагу на такі параметри:

  • потужність;
  • швидкість;
  • функціональність та комплектація;
  • матеріали корпусу.

Розглянемо всі параметри детально

Перш за все, при покупці приладу слід звернути увагу на потужність. Від неї залежить наскільки швидко блендер буде переробляти продукти.

Саме від потужності залежить і ціна

Якщо ви збираєтеся використовувати блендер для приготування пюре, смузі, крем-супів, обробки горіхів, кави та льоду — зверніть увагу на прилади не менше 500-600 Вт. Якщо вам треба переробити більш тверді продукти — шукайте пристрій потужністю 1000 Вт. Однак пам’ятайте, що чим потужніший пристрій — тим він гучніший.

Якщо ви професійний кухар — зверніть увагу на прилади, що мають близько тридцяти варіантів обертання ножа. Якщо ж купуєте блендер для побутових справ — обирайте з імпульсним режимом керування. Це коли блендер працює, поки ви тримаєте кнопку.

Функціональність блендера залежить від кількості насадок, які йдуть в комплекті до блендера. Крім стандартної насадки з ножем та вінчиком прибор може комплектуватися:

  • великою та малою чашею;
  • насадкою для шинкування та тертя;
  • насадкою для нарізання кубиками;
  • насадкою для замішування тіста;
  • насадкою для приготування картопляного пюре.

Візьміть до уваги, що таке розмаїття насадок є лише у заглибних блендерах. Стаціонарні зазвичай укомплектовані простіше; однак мають режим суповарки та комплектуються посудиною з нержавіючої сталі. У них після дроблення можна готувати одразу. Саме тому такий пристрій не замінний для родини з малими дітьми.

Зазвичай корпус та насадки заглибного блендера можуть бути як пластиковими, так і металевими. Останні прослужать довше. Крім того, пластик не підходить для приготування гарячих страв. Металеву насадку можна занурювати навіть у окріп.

При покупці заглибного блендера звертайте увагу на прорезинові вставки на ручці. Вони важливі, аби під час приготування їжі блендер не вискочив із рук. Все інше залежить від особистих смаків та кухонного інтер’єру.

Блендер, молочний коктейль, смузі, ягідний сорбет, техніка для кухні, побутова техніка

У стаціонарних блендерах слід звертати увагу на матеріал чаші. Вона може бути зі скла, пластику, металу або композитного матеріалу. Моделі з пластику більш легкі. Легші в обертанні та дешевші за аналоги. Але пам’ятайте, що у них не можна обробляти гарячі продукти. До того ж пластик швидше виходить з ужитку та псується.

Скляні чаші виглядають краще, у них можна працювати з гарячими продуктами. Однак і коштують вони дорожче.

Ще оптимальнішим варіантом є металеві чаші. Єдиний недолік, який вони мають - непрозорість.

Чаша з композитного матеріалу відповідає усім вимогам. Така чаша легка та термостійка. Однак і ціна на неї найвища.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар