Звичайна шафа такого розміру, яка може поміститися у кімнаті, здається замалою? Вільного простору в приміщенні й так небагато, а кути залишаються вільними? Ці проблеми легко вирішуються правильним підбиранням меблів. Кутові шафи призначені саме для цього. Вони мають різні розміри, відрізняються формою та дизайном, проте виконують однакові функції – допомагають максимально ефективно використати вільний простір у кутках. Велике різноманіття варіантів дозволяє сміливо обирати меблі з урахуванням власних критеріїв. А про те, які з них найголовніші, розповімо далі.

poltavska-khvilia_xcwi/7zZM95P4g.jpeg

При відвідуванні меблевого магазину зазвичай у першу чергу помічаєш найбільш яскраві та нестандартні моделі. Проте, якщо вам потрібні дійсно якісні, зручні та практичні меблі, необхідно обирати кутові шафи дуже уважно. Вам треба врахувати наступне:

  • кількість одягу та/або інших виробів, які повинні вміщувати меблі для вашої зручності. Інколи спершу варто зробити розбір гардероба та поміркувати над тим, чи є для цих предметів альтернативні місця зберігання;
  • простір, який необхідний для ваших речей. Довгі сукні або піджаки неможливо зберігати на поличках – вони повинні бути акуратно розвішані. Натомість для білизни найкращим виявиться саме перший варіант;
  • кількість людей, які користуватимуться шафою. Якщо це кілька членів родини, то для зручності краще вибирати моделі з окремими відсіками. Якщо ж кількість місця є обмеженою, доведеться розподіляти полиці;
  • стиль кімнати. Естетика при виборі меблів має дуже важливе значення, адже практична та зручна шафа може як прикрасити собою інтер’єр, так і спотворити його. Отже, якщо ви не зовсім впевнені в тому, чи буде яскрава модель гарно виглядати, краще обирайте варіанти зі спокійним дизайном.

При виборі моделі кутової шафи потрібно звертати увагу на матеріали, з яких вона виготовлена. По-перше, вироби повинні відповідати екологічним нормам, особливо в тому разі, якщо меблі будуть розташовані в житловій кімнаті. По-друге, вони мають відповідати загальній концепції та стилю інтер’єру.

poltavska-khvilia_xcwi/XWWG95PVg.jpeg

Як купити кутову шафу недорого

Якісні меблі не можна придбати за безцінь. Безпечні матеріали та надійна фурнітура коштують грошей. Проте шанс зекономити все-таки є. Для цього краще купувати меблі у безпосереднього виробника та уникати посередників. Одним із таких є HubStore, яка реалізує меблі власного виробництва онлайн. Клієнти можуть відвідати сайт компанії та ознайомитися з моделями, що є в наявності. Крім того, виробник має можливість виконувати індивідуальні замовлення та створювати меблі за вашими запитами та параметрами.

У тому разі, якщо ви хочете заощадити та купити при цьому якісну та гарну шафу-купе, краще надавати перевагу українським виробникам. Меблі місцевого виробництва виготовляються з не менш якісних матеріалів. Імпорт готової продукції коштуватиме дорожче через митні збори, якими обкладаються такі товари.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар