Як обрати пральну машинку: поради

Є речі, без яких жити можна, а є ті, без яких — ні. До останніх належать пральні машини. Зважаючи на кількість одягу, який ми носимо та кількість людей у родині, потреба в такому агрегаті збільшується. Як же обрати правильну пральну машину?

poltavska-khvilia_xcwi/89rosFQVR.jpeg

Отже, як купити пральну машину автомат

Пральна машина складається з корпуса, панелі, двигуна, електронагрівача, системи набору та зливу води, системи балансування.

До речі, в залежності від функцій моделей, у деяких можна встановлювати температуру води незалежно від режиму прання, а в інших — ні.

poltavska-khvilia_xcwi/os40yFwVR.jpeg

Спираючись на наш досвід, можемо з упевненістю сказати, що оптимальною для вжитку є машинка-автомат

Це класична техніка з вбудованим механізмом, який не потребує людського втручання. Така машина працює за встановленою програмою, виконуючи при цьому три необхідних цикли:

  • прання;
  • полоскання;
  • віджим.

У нових моделях ще є функція обробки парою. Для цього достатньо виставити потрібні параметри та повернутися за чистими речами через певний період часу.

На що спиратися, обираючи техніку?

Перш за все, визначіться з бюджетом. Наші дані показують, що можна скільки завгодно говорити про якість дорогих моделей, але якщо ви обмежені у кількості грошей, варто вибрати машинку, яка є кращою в своєму ціновому діапазоні.

Зважте при покупці рівень завантаженості машинки. Чим більше людей тим більшого об’єму агрегат вам потрібен.

Громіздкі пральні машинки підходять для родин з дітьми. Якщо ж у вас родина з двох людей, краще обирати агрегат поменше.

Також радимо звертати увагу не тільки на допустиму міру завантаження, але і на об’єм барабана — при однакових об’ємах виробники можуть вказувати різне завантаження.

Перед покупкою подумайте чи потрібна вам функція сушки. Це теж вплине на ціну.

Якщо в квартирі є балкон, або ви живете в приватному будинку це одне, але якщо місця в квартирі немає — то функція сушки незамінна.

Якщо у вас є діти, зверніть увагу щоб у техніки був режим захисту від дітей. Ця функція захищає машинку від перемикань. При пранні блокується панель керування і якщо діти натиснуть на якусь кнопку, то це ніяк не повпливає на режим прання.

poltavska-khvilia_xcwi/GnAAsKwVR.jpeg

Відповідно до нашого досвіду, рекомендуємо дотримуватися наступних рекомендацій при виборі техніки:

  • підбирати машинку в залежності від кількості людей;
  • звертати увагу на енергоспоживання, якість прання та віджиму;
  • звертати увагу на додаткові функції;
  • звернути увагу на вид двигуна, бо від цього залежить наскільки шумною буде техніка.
Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар