Як отримати онлайн-перепустку в транспорт: детальна інструкція

Із 15 квітня 2021 року на території Полтавської області встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Через це у Полтаві ввели обмеження для громадського транспорту. Відтепер пасажирів впускають лише за перепустками.

На сайті полтавської міськради опублікували перелік дій для отримання перепустки у громадський транспорт.

Що необхідно для того, аби отримати перепустки

1. Суб’єктам господарювання необхідно зареєструватися на платформі «Я-сервіс», що дасть змогу отримати перепустки на працівників.

2. На порталі «Я-сервіс» суб’єкт господарювання зможе залишити заявку за одним із дозволених видів діяльності.

3. Спеціалісти перевірять заявку від суб’єкта господарювання за різними державними реєстрами та погодять або скасують заявку.

4. У разі підтвердження заявки суб’єкт господарювання в особистому кабінеті зможе заповнити анкету на кожного працівника та сформувати дозволи.

5. Дозвіл можна буде роздрукувати в особистому кабінеті або використовувати в електронному вигляді за допомогою QR-коду.

6. у разі, якщо суб’єкт господарювання не знайшов себе в переліку дозволених видів діяльності, необхідно ознайомитися з текстом урядової постанови щодо запровадження карантину та регіональної комісії ТЕБ і НС, або зателефонувати до працівників Управління адміністративних послуг Полтавської міської ради за консультаціями.

050-324-35-00

067-388-37-40

0532-56-91-03

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар