Як перевірити якість металочерепиці?

Металочерепиця – популярний та практичний будівельний матеріал з призначенням використання в облаштуванні покрівлі. Сучасний підхід до будівництва дахів зводиться все частіше до того, що люди переважно використовують прості, але водночас надійні покрівельні покриття, що коштують недорого. Саме до таких і відноситься металочерепиця, якій немає рівних серед великої кількості покриттів.

poltavska-khvilia_xcwi/u8wToeY4R.jpeg

Переваги металевої черепиці перед іншими покриттями

Більшість матеріалів для покрівлі є досить дороговартісними, складними в монтажі, тому їм і не вдається перевершити металевий хвилястий виріб, який підкорив тисячі домовласників по всій країні. Переконливі переваги металочерепиці перед іншими варіантами – це:

 • Більш проста за структурою будова та склад сировини, що дозволяє зменшити витрати ще на етапі виробництва.
 • Доволі простий процес профілювання сталевих листів дозволяє отримати гарний вигляд виробу та ідеальну геометрію профілю.
 • Значно більша кількість варіантів – кольорів, форм хвилі, текстури, виробників.
 • Можливість виконання монтажу самостійно.

Цей перелік можна продовжувати, але вже й так стає зрозуміло, що попит на металочерепицю цілком справедливий.

poltavska-khvilia_xcwi/1UtATeYVg.jpeg

Що говорить про якість виробу?

 1. По-перше, це якість сировини, з якої виготовлена металочерепиця, мова йде про склад сталі і звичайно про товщину тонколистового виробу.
 2. По-друге, високий рівень цинкового вмісту та якісний полімер свідчать про  те, що перед вами якісний зразок покрівельного матеріалу.
 3. По-третє, наявність гарантії від виробника давно вважається беззаперечним доказом того, що хвилясті листи будуть слугувати тривалий час.

У процесі експлуатації будинку дах перебуває під постійним впливом зовнішніх факторів і звісно це вкрай негативно впливає на матеріал, що був задіяний в його облаштуванні. Тому вимоги до металочерепиці, якщо саме її обрали в якості покрівельного виробу, мають бути сформовані з урахуванням:

 • особливостей місцевого клімату,
 • фінансових можливостей,
 • побажань до терміну служби,
 • дизайну будинку.
poltavska-khvilia_xcwi/VPG1o6L4g.jpeg

Основні методи перевірити якісні характеристики продукції

Компанія С-Кровля розповідає, які є прості способи, що дозволять перевірити чи якісний перед вами товар. Коли потрібна металочерепиця, ціна на неї цікавить також, але вона повністю залежить від якості продукції. І щоб переконатись в дійсності заявленої інформації по товару, варто:

 • ознайомитись із документацією – технічною, гарантійною,
 • перевірити чи має матеріал спеціальне маркування,  де зазвичай вказують основні параметри,
 • дізнатись хто виробник, бо надійні компанії завжди вирізняються незаплямованою репутацією.
poltavska-khvilia_xcwi/PMlJT6YVR.jpeg

Використання металевої черепиці завжди допомагало домовласникам вирішити питання облаштування з нуля и реконструкції даху при помірних витратах. Також додає впевненості у правильності вибору на користь металевої черепиці її бездоганний вигляд та палітра яскравих відтінків.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар