Як Полтава готується до можливого блекауту

Евакуйованих планують розміщувати у закладах комунальної власності та вищих навчальних закладах.

poltavska-khvilia_xcwi/HpWM_JtVg.jpeg
Фото: «Полтавська хвиля»

Про це 29 грудня на звітній конференції повідомив перший заступник міського голови Валерій Пархоменко.

За його словами, у Полтаві наразі діють 87 закладів тільки комунальної власності, які можуть прийняти близько 40 тисяч евакуйованих людей. Також у ПМР є домовленість із полтавськими ВНЗ, які теж можуть прийняти до 40 тисяч людей. Наприклад, Полтавський державний медичний університет зможе прихистити людей в адміністративних корпусах закладу у разі надзвичайної ситуації.

«Для роботи їм (ПДМУ, – авт.) потрібен лише сорокакіловатний генератор. Зараз ми працюємо над тим, щоб його завезти», – зазначив Пархоменко.
poltavska-khvilia_xcwi/Zf_MlJtVg.jpeg
Валерій Пархоменко, фото: «Полтавська хвиля»

Також заступник голови Полтавської громади зазначив, що наразі міська рада працює над затвердженням рішення про відшкодування коштів за роботу генераторів для підприємців. Наприклад, у ПМР будуть підтримувати аптеки та інші заклади пов'язані із життєдіяльністю. А от з іншими підприємцями в міській раді планують підписувати соціальні угоди. Ті, хто проситимуть відшкодування за роботу генераторів, можуть взяти на себе функцію пунктів обігріву.

«Це може бути якесь кафе чи ресторан, які до нас звернуться. Таким чином, під час блекауту люди з навколишніх територій зможуть до них прийти», – говорить Пархоменко.

Нагадаємо, що влада Полтави анонсувала бюджет громади на 2023 рік.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар