Як працює і допомагає українцям гуманітарний фонд Pin-Up

З самого першого дня війни бренд Pin-Up підтримує і пересічних громадян України, і саму державу всіма доступними для компанії способами. Дуже швидко керівництво компанії зорієнтувалося та створило спеціальні програми Pin-Up Foundation, які розраховані на задоволення базових потреб українців. Ті, хто проживає в прифронтовій зоні, постраждав від ракетних атак та обстрілів найбільше, тому фонд дуже вибірково розподіляє свою допомогу між тими, хто її потребує. Війна торкнулася кожного українця, але одних більше, а інших менше, тому й допомогу слід правильно розподіляти.

poltavska-khvilia_xcwi/cMEJ3lU4R.jpeg

Цільова гуманітарна допомога мешканцям окремих регіонів

Ті області України, які межують із росією чи білоруссю, перебувають під постійним вогнем ворога. І повноцінно працювати у цих регіонах справді неможливо. Страждають підприємства, заводи, фірми, компанії, як наслідок – вони не можуть виплачувати зарплату своїм робітникам. Людям нема на що жити і годувати свої сім'ї. Pin-Up команда вирішила роздавати гуманітарні набори в тих зонах, де живуть найгірше сьогодні.

Одна тільки адміністрація Первомайська, що у Миколаївській області, вже отримала близько сорока тонн продуктів у вигляді продуктових посилок. Їх роздавали внутрішньо переміщеним особам і людям, які просто проживали в Миколаївській області. Завдяки своєчасній допомозі люди мають можливість вижити, прогодувати сім'ї, покращити своє матеріальне становище або хоча б дожити до зарплати.

Підтримка тих, хто потребує під час війни, фондом Pin-Up

Розвиток України можливий лише у разі об'єднання професійних волонтерів, неурядових організацій, міжнародних співтовариств, які готові підтримувати країну навіть у цей тяжкий час. Наприклад, гуманітарний проект Line-Up створено спеціально з метою адресної допомоги громадянам, які постраждали від війни та опинилися у складній життєвій ситуації.

Що саме фонд Pin-Up закуповує як гуманітарну допомогу:

  • продукти харчування;
  • товари першої необхідності;
  • генератори;
  • старлінки.

Дуже дієвий гуманітарний фонд Pin-Up, який допомагає мільйонам українців пережити війну, працює з моменту повномасштабного вторгнення Росії до України. Волонтери з команди Пін Ап відкликаються на прохання допомогти і відправляють пакунки з речами першої необхідності тим, хто в них потребує. Така підтримка важлива для незахищених верств населення.

Саме завдяки своєчасним відрахуванням від сумлінних платників податків, такий як Pin-Up уряд може правильно перенаправляти отримані гроші на соціальні виплати українцям. Тому громадяни можуть довіряти діяльності фонду Pin-Up Foundation, який допомагає жителям України.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар