Як проходить літнє оздоровлення дітей на Полтавщині

На проведення літньої оздоровчої кампанії в області планується залучити більше 131 мільйона гривень.

Цього літа на Полтавщині працюватиме 19 позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Першу зміну вже розпочали 8 таборів: «Еколог», «Горизонт» (с. Запсілля), «Горизонт» (с. Вельбівка), «Зоряний», «Нові Санжари», «Супутник» (с. Дмитрівка Кременчуцького району), «Миргородський», «Ерудит» – усього 856 дітей.

Про це сьогодні на засіданні в облдержадміністрації повідомив перший віце-губернатор Дмитро Лунін.

За його даними, на проведення літньої оздоровчої кампанії в області заплановано залучити більше 131 мільйона гривень, із яких 106 мільйонів − кошти обласного та місцевих бюджетів.

Як і раніше, продовжує діяти механізм відшкодування вартості путівки. Середня ціна путівки  – 10 тис 170 грн. Найнижчу вартість мають комунальні табори – 7 тис  500  гривень, найвищу приватні – до 15 тисяч гривень.

З обласного бюджету виділено 18,5 млн грн субвенції на відшкодування частини вартості путівки та пропорційно поділено між територіальними громадами, в яких діє Програма оздоровлення та відпочинку. Відшкодування коливається від 1 до 2 мінімумів (1 прожитковий мінімум - 2 тис 395 грн).

Для пільгових категорій дітей Полтавщини виділено 11 млн 500 тис грн на путівки до обласних комунальних таборів.

Всього в Полтавській області 137 тис дітей шкільного віку. Охопити оздоровчою кампанією планується 37,3% учнів від загальної чисельності.

Разом із тим діти-пільговики направляються до державних закладів оздоровлення та відпочинку «Артек» та «Молода Гвардія».

В області проводяться всі необхідно організаційні заходи щоб оздоровча компанія 2021 року пройшла на належному рівні.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар