Які найпоширеніші модні помилки чоловіків та як їх уникнути?

Якщо говорити про чоловічий одяг і чоловічу моду загалом, то найкраще в цьому аспекті завжди залишатися собою і мати власний стиль, не вдаючись до сліпого наслідування трендів. Утім, існують деякі правила, яких все ж необхідно дотримуватися, проте деякі чоловіки легко ними нехтують, руйнуючи гармонійний образ. Дізнайтеся, які найпоширеніші помилки існують в чоловічій моді, і як їх уникати, щоб покращити свій стиль.

poltavska-khvilia_xcwi/aN_muhvIR.jpeg

Яких модних помилок варто уникати у верхній частині?

Футболки, сорочки, кофти — усе це невіднятна частина гардероба кожного чоловіка. Особливе місце в цьому переліку посідають футболки — універсальна річ на кожну пору року. Найпопулярнішими різновидами є футболки з U-подібним та V-подібним вирізом. Можна з упевненістю сказати, що обидва варіанти стануть у пригоді сучасному чоловікові. Окрім футболок з надто глибоким V-подібним вирізом. Якщо над вашою фігурою ще треба попрацювати і ви не знаходитеся на відпочинку, від такої футболки потрібно відмовитися. Це саме стосується й сорочок: не варто розстібати більш як два ґудзики.

В холодну погоду на перший план виходять чоловічі кофти (https://answear.ua/k/vin/odyag/kofty). Кофта — це зручний повсякденний одяг, який дарує тепло й комфорт. Світшоти й худі варто носити насамперед з джинсами, спортивними штанами, футболками, а елегантні светри — зі строгими джинсами, штанами чинос, сорочками. Змішувати ці стилі не варто. Подбайте, щоб сорочка пасувала не лише до светра, а до штанів.

Як не варто носити чоловічі штани?

Забудьте про крайнощі: мішкуваті, довгі або обтислі штани, штани з великими отворами й іншим декором, заниженою талією. Звісно, такий одяг можна мати у своєму гардеробі для нестандартних образів, але на щодень він не годиться.

Рекомендуємо обирати штани такої довжини, щоб вони лише трохи прикривали взуття. Також штани повинні підкреслювати ноги, але не обтискати їх і не звисати на них, тому обирайте відповідні фасони. Чи потрібні вам яскраві штани? Вибір за вами, проте класичні сині джинси, чорні й сірі джинси, а також чиноси й брюки вам гарантовано стануть у пригоді. В контексті повсякденних образів не варто зловживати й спортивними штанами.

poltavska-khvilia_xcwi/jvZZu2DSR.jpeg

Які модні помилки не варто повторювати щодо взуття?

Безумовно, кросівки — це один з найзручніших та найуніверсальніших видів взуття. Проте їх не вдасться носити всюди й з усім, хоча деякі чоловіки полюбляють нехтувати цим правилом. Тому вам також знадобляться якісні туфлі, лофери, сандалі, осінні та зимові черевики, шльопанці тощо. Звісно, будь-яке чоловіче взуття повинно бути чистим і доглянутим.

Крім того, часто можна побачити помилку у вигляді білих спортивних шкарпеток у повсякденних ситуаціях. Пам’ятайте, що цей аксесуар варто використовувати лише під час тренувань або з повністю спортивним одягом і кросівками.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Релакс"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар