Які обмеження можуть ввести в Україні на Великдень

Через пандемію коронавірусу в Україні на Великдень можуть ввести обмеження щодо перебування вірян всередині храмів. Крім того, думають і про формат святкування онлайн.

Про це заявив головний санітарний лікар, перший заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Головний санітарний лікар повідомив, що такі обмеження вже діють у регіонах «червоної» зони. Проте на Великдень шукатимуть найоптимальніше й компромісне рішення. Адже священнослужителі певно проситимуть пом'якшити обмеження на період одного із головних християнських свят.

"Зараз нам потрібно досягти компромісу: у нас діють обмеження – одна людина на певну кількість квадратних метрів – і спробуйте когось не пустити на Великдень до храму. Питання в тому, як це правильно все організувати. Тому ми хочемо, щоби хтось був у храмі, але з дотриманням усіх обмежень, а хтось має залишитися зовні. Плюс можливий формат Великодня онлайн, який був минулого року", – пояснив головний санлікар.

Ляшко зауважив, що закривати храми на Великдень влада поки не планує. Але вже протягом 12-18 квітня МОЗ планує вирішити щодо формату та переліку обмежень на свята. Як вважає Ляшко, це буде «важкий діалог».

Ще з рубрики: "Обратите внимание"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар