Instagram обмежить можливість написання повідомлень від дорослих підліткам

Соцмережа Instаgram додала нових обмежень для користувачів. Відтепер дорослі не зможуть писати незнайомим підліткам, а функція "Написати повідомлення" буде доступною лише для підписників.

Як повідомляє Instagram Blog, при спробі написати незнайомому підлітку сервіс сповістить про те, що повідомлення не доставлено.

Також платформа попередить неповнолітніх про підозрілу поведінку інших осіб - наприклад, часто підписується на інших підлітків.

“Є випадки, коли взаємодія підлітків і дорослих доречною, але важливо, щоб діти були захищені від небажаних контактів з боку повнолітніх користувачів. Ці правила дають підліткам більше контролю, а значить і можливості захистити себе”, – заявив гендиректор некомерційної організації ConnectSafely Ларрі Меджид.

Нова опція побудована на прогнозуванні віку користувачів з використанням штучного інтелекту і нейромереж. Як саме це працює, компанія не уточнює.

Нагадаємо, що раніше у ще одному додатку TikTok оновився інструмент "Сімейні налаштування". Завдяки цьому батьки зможуть:

  • Заборонити дитині шукати відеоролики, користувачів, хештеги або музику. Доступним буде лише контент від підписок;
  • Вирішити, хто може коментувати відео дитини: всі користувачі чи лише підписники;
  • Визначити, хто може бачити обліковий запис;
  • Обмежити іншим користувачам можливість бачити відео, які сподобалися дитині.
Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар