Інвестиції та партнерство — Туреччина зацікавлена у співпраці з Полтавою

На сайті міської ради Полтави повідомляють про зустріч міського голови Полтави Олександра Мамая та Посла Республіки Туреччина Ягмура Ахмет Гюльдере. Зустріч відбулася 24 травня, йдеться в повідомленні.

Під час зустрічі обговорили можливості співпраці Туреччини і Полтави, будівництво індустріальних і техно-парків, державно-приватне партнерство, обмінялися досвідом у сфері сільського господарства.

poltavska-khvilia_xcwi/MmJdsa3Gg.jpeg
«Оскільки це був візит-знайомство, представники обох сторін домовилися зустрітися ще раз, представивши детальніші пропозиції щодо співпраці Туреччини та Полтави», зазначили у міськраді.

Наприкінці візиту ввічливості Олександр Мамай та Ягмура Ахмет Гюльдере обмінялися символічними подарунками та зробили спільне фото.

poltavska-khvilia_xcwi/LIJdsaqGg.jpeg

Також сьогодні відбулася зустріч з представниками декількох турецьких будівельних та інвестиційних компаній.

Під час зустрічі обговорили питання можливої співпраці, зокрема в частині ремонту мостів, а саме мова йшла про міст поблизу Південного вокзалу. Також підняли тему необхідності ремонту будинку Дворянського зібрання.

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко зазначив, що місту потрібні інвестиції і співпраця на прийнятних засадах, тому зустрічі з потенційними інвесторами планують проводити якомога частіше.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар