Ювелірний інтернет-магазин Злато – місце для вдалих покупок

Без прикрас неможливо представити сучасних панянок і навіть джентльменів. Ювелірні мануфактури пропонують безліч колекцій на всі смаки й бюджети та постійно поповнюють свій асортимент стильним новинками. Але покупцеві, особливо сучасному, дуже важливо виділити час на пошук магазину та на шопінг. Хоча, є вдале рішення, яке дозволяє не виходячи з дому або офісу поповнити свій ювелірний арсенал класною обновкою.

poltavska-khvilia_xcwi/qcyud7fVR.jpeg

Так саме ювелірний інтернет-магазин – це те саме місце де можна ознайомитися з пропозиціями самих різних брендів. І консультанти Злато допоможуть вам максимально швидко знайти ту саму прикрасу, яка потрібна саме вам, враховуючи ваші смакові уподобання і фінансові можливості.

Вражаючий асортимент

Саме це відрізняє ювелірний інтернет-магазин від класичного ювелірного бутика типу офлайн. Вибір в онлайн-шопі набагато більший, а ціни набагато демократичніші.

Колекції різних мануфактур постійно поповнюються новими серіями, а зручний каталог маркету дозволяє швиденько відшукати те що вам потрібно. Бо в інтернет-магазині існують різні варіанти класифікації виробів в залежності від:

 1. Брендів;
 2. Цінового діапазону;
 3. Призначення;
 4. Матеріалів що використовуються для виготовлення прикрас;
 5. Стилів.

Перерахувати всі марки які тут представлені нереально, бо їх справді дуже багато. Щодо цінового діапазону, то ювелірні вироби доступні в серіях преміальних, люксових, міддл сегменті, бюджетних варіаціях.

Призначення – тут є кілька підгруп. По перше відрізняються ювелірні вироби в залежності від того для кого вони призначені. Мануфактури пропонують колекції чоловічі, жіночі, дитячі, універсальні (унісекс). Підібрати вироби є можливість і по віку. Щодо функціонала то тут набагато більше варіацій, бо вироби відрізняються в залежності від способу носіння. І це можуть бути:

 • Сережки;
 • Каблучки;
 • Ланцюжки;
 • Запонки;
 • Брошки
 • Кулони;
 • Браслети.

В кожній групі існують свої варіації. Так якщо це прикраси для рук, то виробники пропонують і персні для чоловіків в тому числі печатки, каблучки для жінок, обручки, персні для заручин і т.д. Перерахувати всі типи сережок практично неможливо, бо їх асортимент неймовірно широкий. Ланцюжки можуть бути на шию, на зап’ястя, на ногу. Браслети відрізняються по типу і бувають ланцюжкові або «литі». Кулони, підвіски, хрестики – це все використовується для носіння на ланцюжку, каучуковому чи шкіряному шнурку, чи атласній стрічці.

Прикрас справді нереально багато і підібрати їх є можливість ще й в залежності від металів, що використовуються для створення ювелірних шедеврів. Ювеліри працюють як з золотом, так і сріблом, платиною, дорогоцінними та напівдорогоцінними камінцями, кристалами й іншими матеріалами. Також використовуються різні покриття та техніки обробки металів чи декорування.

poltavska-khvilia_xcwi/PcsXO7fVR.jpeg

Вся ця феєрія доступна і кожен, відвідавши ювелірний інтернет-магазин, зможе підібрати для себе кращий варіант, а консультанти Zlato в цьому допоможуть.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар