Із віддалених сіл у столицю громади їхати вже не треба

У селі Великі Кринки відкрили місцевий ЦНАП

У селі Великі Кринки однойменного старостату почали свою діяльність адміністратори відділу «Центр надання адміністративних послуг» і головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації Глобинської міськради.

Тепер мешканцям згаданого села та довколишніх населених пунктів не треба їхати у столицю своєї громади — місто Глобине — для того, щоб оформити субсидію чи пільги, соціальну допомогу, зареєструвати місце проживання тощо. Загалом у цій своєрідній філії міського ЦНАПу селяни можуть отримати понад півтори сотні(!) різноманітних адміністративних послуг.

Тож ідеться про неабиякі зручності для них. Надто з огляду на те, що у Великих Кринках, які колись були навіть районним центром, і нині мешкає немало людей. Водночас це досить велике село віддалене від центру громади на 22 кілометри. При цьому старостату, який донедавна мав статус сільради, підпорядковано ще півдесятка сіл. Звідти у центр громади за кожною довідкою чи адмінпослугою не наїздишся...

Не менш важливо й те, що для працівників згаданого відділу та їхніх відвідувачів створені комфортні умови, які практично нічим не відрізняються від міських.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар