Кабелі для iPhone, на які не варто витрачати кошти

Складно уявити своє життя без зарядки для телефона. Однак навіть для бездротової зарядки вам знадобиться якісний кабель для iPhone, щоб підключити зарядну станцію до мережі. Та й про всяк випадок, краще тримати вдома кабель для зарядки, щоб у разі несправності бездротової станції швидко підживити свій пристрій.

Працюючи понад 9 років у сфері аксесуарів для iPhone, інтернет-магазин iLounge стикався з різними запитами, скаргами та позитивним досвідом щодо кабелів. Ми звернулися до них, щоб розʼяснити просту річ — які кабелі нізащо не потрібно купувати в 2024 році і чому.

Найгірші кабелі для iPhone

poltavska-khvilia_xcwi/Ce6ioC5SR.webp

Таких, насправді, багато. І якщо ви не знаєте як їх відрізнити від справді якісних — це велика проблема, адже не важливо у якому магазині ви купуватимете кабель і скільки він коштуватиме. Важливі саме характеристики, які відрізняють хороше від поганого.

Які кабелі не слід купувати

  • Дешевші від 100 грн — скоріше за все, пропрацюють день чи тиждень (у кращому випадку), якщо не зіпсують вам телефон;
  • Кабелі без нейлонової оплітки — це вже минулий час, навіть Apple робить плетені кабелі, щоб продовжити їх час роботи;
  • Кабелі без MFI — так, кабелі з цією сертифікацією дорожчі, але вони вартують кожної копійки, яку ви заплатите, бо зберігають життя батареї Айфон;
  • Кабелі з Аліекспрес — не критично, бо навіть там можна знайти цікаві і якісні варіанти. Однак, дивіться на характеристики та наявні в кабелі матеріали.

Насправді про Аліекспрес можна багато дискутувати, але ми вже не раз натрапляли на випадки, коли відомі бренди виробників, які продаються по всьому світу насправді збиралися на фабриці, яка продавала схожі на Аліекспрес за ціною -50%. Тож просто зважайте на ціну, матеріал, характеристики та рейтинг продавця.

Ключові технічні характеристики для вибору хорошого кабелю

Ми завжди говоримо про те, що потрібно зважати на характеристики. Але знати/довіряти бренду та обрати для себе оптимальний варіант матеріалу — недостатньо. Тому ось характеристики, які стануть вашими головними маркерами при виборі зарядного дроту.

  • Тип роз'ємів. Усі iPhone використовують роз'єм Lightning, тому при виборі дроту важливо, щоб він був сумісний з вашим пристроєм.
  • Довжина. Довжина проводу залежить від ваших потреб. Якщо ви плануєте використовувати його вдома або в офісі, то достатньо кабелю довжиною 1-2 метри. Якщо ж вам потрібно заряджати iPhone в машині або на вулиці, то краще вибрати аксесуар довжиною 3-5 метрів.
  • Швидкість зарядки. Вихідний струм визначає, наскільки швидко він заряджатиме ваш iPhone. Якщо ви хочете отримати максимальну швидкість зарядки, то вибирайте аксесуар із вихідним струмом не менше 2 А.
  • Матеріал виготовлення. Дріт повинен бути виготовлений з міцних і зносостійких матеріалів, щоб він не пошкодився під час використання.
  • Гарантія. Краще вибрати провід із гарантією (від магазину чи виробника), щоб мати можливість повернути його або замінити в разі поломки.

До речі, якщо ви переживаєте за те, що аксесуар швидко зіпсується і перетреться біля контактів, можна обрати ігровий (кутовий) варіант. Такі кабелі мають вигнуту структуру, тому вони не перегинаються і служать довше, однак і вартують на порядок дорожче.

Тож, якщо ви хочете купити справді якісний пристрій за недорогою ціною, придивіться до нейлонових варіантів з сертифікацією MFI — це буде найкращий вибір, який ви можете зробити. До прикладу, непоганим буде oneLounge 1Power — недорогий та якісний, доступний в інтернет-магазині iLounge. Також ми маємо на вибір багато інших дротів, для зарядки, гри, використання для MacBook й інших пристроїв.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар