Кабмін розширив перелік осіб, які мають право на субсидії

Відтепер, ще більше людей зможуть отримувати субсидію та збільшиться рівень соціальної підтримки населення.

poltavska-khvilia_xcwi/P5TKbKp7R.jpeg
фото ілюстративне

Кабмін розширив та змінив окремі положення порядку надання житлових субсидій.

«Зміни від 15 листопада внесли коригування для тих, хто отримав майно у спадок і не здає його в оренду, мають право отримувати субсидію на цей опалювальний період», — розповіла начальниця відділу допомоги управління соцзахисту Шевченківського району Полтави Наталія Таран в інтерв'ю Суспільному.

Крім цього, за змінами до постанови Кабміну, отримувати субсидії можуть і родини, що мають два житлові приміщення, якщо одне розташоване у селі чи селищі. Також – ті, хто перебуває у відпустці до погляду за дитиною до шести років, люди, що мають саморобний транспорт, та родини, які отримали житло за бюджетні гроші.

Також набудуть право на отримання субсидії особи у наступних випадках:

  • якщо у власності є саморобний транспортний засіб або мотоцикл вартістю менше чотирьох мінімальних заробітних плат, яким менше 5 років;
  • якщо відсутні доходи у зв’язку з перебуванням у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку (за висновком лікаря);
  • у разі придбання житла за рахунок коштів, виділених з державного чи місцевого бюджету.

Крім того, при визначенні права осіб на отримання житлової субсидії не враховуватимуться житлові приміщення, які розташовані у селищах міського типу, а також ті, на які оформлено заповіт.

Також жителям, які звернуться за оформленням житлової субсидії протягом двох місяців від початку опалювального періоду, субсидія призначається з початку цього опалювального сезону.

Нагадаємо вам, як можна подати документи на субсидію онлайн.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар