Коли у Полтаві з'явиться гаряча вода

1 червня комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» перестало постачати полтавцям гарячу воду. Причина – борги підприємства перед «Нафтогазом».

Проте вже 2 червня на сайті КП повідомили, що постачання гарячої води відновиться.

«1 червня, «Полтаватеплоенерго» уклало угоду із НАК «Нафтогаз України» на закупівлю природного газу для надання послуг полтавцям. Це відбулося всупереч бажанню НАК «Нафтогаз України» встановити ціну, яка на їхній погляд відповіла б умовам «ринку газу» і складала б понад 10,9 грн за кубічний метр (з ПДВ), із обов’язковим щомісячним переукладанням цих договорів. Полтавські тепловики та їхні колеги з інших міст України домоглися пільгової ціни на блакитне паливо для надання послуг населенню. Його вартість, на умовах 3-річної угоди, зафіксована на рівні 7,4 грн за кубічний метр (з ПДВ)», – йдеться у повідомленні.

Завдяки угоді, «Полтаватеплоенерго» переконане у тому, що зможе безперебійно постачати гарячу воду, тому полтавцям не треба буде витрачатися на бойлери.

За угодою, «Полтаватеплоенерго» днями отримає газ, тому постачання гарячої води у відновлять у п’ятницю, 4 червня, або у суботу, 5 червня.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар