Колишня викладачка з Києва переїхала на Полтавщину заради молочної ферми

Викладачка Національного авіаційного університету Лариса Журавльова разом з чоловіком покинула життя в Києві заради молочної ферми в селі Кізлівка.

poltavska-khvilia_xcwi/9qc9Oab4R.jpeg
Ілюстративне фото

Про це пише видання Телеграф.

«Ми з чоловіком купили у місцевих людей частину старого сараю, колишньої колгоспної ферми. Вони тримали тут корів і коней, тому у приміщення хоча б дах був цілий. А навкруги — розруха: все розбите, повалене, розкрадене. Територія не огороджена… Все це було піднято, що називається, з руїн. Електрику провели, чоловік власноруч камери відеоспостереження поставив. Техніку купив», — розповідає Лариса Андріївна.
poltavska-khvilia_xcwi/g9Ujd-xVR.webp

Колишня доцентка НАУ Лариса Журавльова все своє трудове життя викладала студентам авіаційні дисципліни. Але наразі сенс її життя — ферма.

Кінетика, Зваблива, Вобла, Готика, Лазурна, Хімія — породистих корів з такими незвичними кличками вони з чоловіком три роки тому придбали під Пирятином.

У планах подружжя запустити мінісироварню з виготовлення крафтових сирів, яка б приносила дохід. Та плани довелося поки що відкласти. Спочатку ковід став на заваді, а потім – повномасштабна війна.

Олексій залишив роботу головного бухгалтера в РЕСі й також організував своє господарство. Його напрямок — землеробство, а його вівцеферма знаходиться у сусідньому сараї. Ми з ним кооперуємося — спільно використовуємо техніку, яку придбав Володимир Васильович: трактор, комбайн для збору кукурудзи, прес-підбирач для сіна, дискову борону, спеціальний причіп для розкидання гною та інше.

poltavska-khvilia_xcwi/KjHzFaxVg.webp
«Дуже добре, що нашу ідею підтримали адміністрація громади й місцеві жителі. Вони багато нам допомагали. Хочу їм низько вклонитися. Бо двоє пенсіонерів, які ніколи не були дотичними до тваринництва, звичайно ж, загубили б поголів’я», — каже фермерка.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар