Комісія затвердила вигляд інформаційних дощок на Алеї Героїв

28 вересня у Полтаві провели чергове засідання робочої групи проєкту «Полтава пам'ятає Героїв». Під час засідання визначили склад робочої групи, тип конструкції та концепцію дошки.

poltavska-khvilia_xcwi/xB-J_0ZIR.png

Назвати Алею планують «Полтава пам'ятає Героїв». Стенди встановлюватимуть під гострим кутом, щоб інформацію, розміщену на ньому, було видно з двох сторін.

Тип конструкції — прямокутний, каркас — металевий, всередині — композит, зверху — підсвітка. Розглядають варіант стаціонарної підсвітки, яка з ввімкненням ліхтарів вмикатиметься і вимикатиметься. Стенд стоятиме на бетонній плиті.

На самій дошці зверху на блакитній частині прапору буде жовтий напис — Вічна слава Герою. Далі — фото Героя, під ним — ім'я, прізвище та позивний. Також там буде вказано вік, дати народження та смерті, звання, місце загибелі, шеврон військової частини або роду військ, нагороди. Посаду військового вказуватимуть за бажанням рідних.

poltavska-khvilia_xcwi/m96Y_AZIg.png

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко запропонував зробити макет дошки зі всією концепцією та наступне засідання провести в Алеї.

«Ми зробимо зразки, вийдемо на місце і подивимось, як краще встановити дошки та під яким кутом», — сказав Валерій Пархоменко.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар