Компанія полтавської депутатки планує збудувати багатоповерхівку на Алмазному

Компанія «Степ», бенефіціаром якої є депутатка Маріанна Соліман, планує звести багатоквартирний будинок біля ринку в мікрорайоні Алмазний.

poltavska-khvilia_xcwi/Ru56i15Sg.jpeg
Ілюстративне фото

На сесію міської ради виносять проєкт рішення щодо розроблення детального плану територій обмежними вулицями Івана Мазепи, 23 вересня та Юрія Кондратюка. Питання винесуть на засідання 26 січня.

poltavska-khvilia_xcwi/Y16feAcSR.png

На цій території підприємство «Степ» планує звести багатоквартирний будинок. Втім забудова не поширюватиметься на територію всього кварталу, а обмежуватиметься лише межами цієї земельної ділянки.

Розроблений детальний план розглядатимуть на засіданні архітектурно-містобудівної комісії. Потім проводитимуть громадські обговорення. Детальний план зможуть реалізувати після затвердження на сесії міськради.

У пресслужбі міської ради зазначили, що забудовником можуть виступати лише власник або користувач земельної ділянки. Цю землю орендує підприємство «Степ». З відкритих даних відомо, що засновником та бенефіціаром цієї компанії є депутатка Полтавської міської ради Маріанна Соліман.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар