Компанію з Полтавщини визнали одним з кращих роботодавців для ветеранів

Forbes Ukraine склав список найкращих роботодавців для ветеранів, куди увійшла гірничо-металургійна компанія Ferrexpo з Полтавської області.

poltavska-khvilia_xcwi/JIp80ykIR.webp

Forbes надіслав анкети із 10 питаннями про програму адаптації ветеранів до 116 найбільших українських компаній та банків із понад 1000 співробітників. У рейтинг найкращих компаній з працевлаштування ветеранів увійшли шість компаній з ІТ, чотири із сектору виробництва товарів широкого вжитку, фінансові та агропромислові компанії, транспортні, логістичні та металургійні галузі.

Лідером в металургії є компанія Ferrexpo, яка на Полтавщині володіє Полтавським ГЗК, Єристівським ГЗК і Біланівським ГЗК. На підприємствах компанії розширили програму реабілітації військових додали можливості санаторно-курортного оздоровлення як індивідуально, так і разом із родиною.

Ветерани стикаються з проблемами влаштування на роботі. За результатами опитування Українського ветеранського фонду воїни мають проблеми з пошуком роботи через погіршення здоров'я, втрату навичок та психоемоційний стан.

Нагадаємо, льотчика з Полтавщини включили до рейтингу Forbes «30 до 30».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар