Комунальники вручну прибирають сміття під бортами

Це правильна і потрібна робота, за умови застосування потім підмітально-прибиральної машини «Scandia», яку ми купили наприкінці 2019 року.

poltavska-khvilia_xcwi/34K4YgJIR.jpeg

Але й вона не впорається з наслідками, якщо не усунути основних причин появи бруду. Взимку дороги щедро засипали піском, він і досі там лежить. Через зруйновані бордюри згори сиплеться земля, а відремонтують їх тоді, коли й дороги — тобто, невідомо коли. Роблять свій внесок і нахабно припарковані на газонах машини, які виносять ґрунт на проїжджу частину.

Якщо міська влада з усім цим системно не боротиметься, результату не буде. Хаотичне прибирання перетвориться на марне витрачання грошей з міського бюджету.


Тексти, розміщені в розділ «Блоги», створено сторонніми особами, які висловлюють субʼєктивну думку. Редакція інтернет-видання «Полтавська хвиля» може не поділяти позицію авторів і не несе відповідальності за достовірність та тлумачення наведеної інформації.

Олексій Чепурко

Ще з рубрики: "Тексти"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • В
    Вiктор
    14 бер.
    А у нас куда не плюнь, везде хаотичная трата денег из бюджета еще и вкупе с бесконечной коррупцией. С некоторыми сферами, как например коммунальная, вообще все печально, учитывая, что еще и людей не хватает из-за мобилизации, а броней мало дают.
    Відповісти