Кременчучці змагалися у силі

На площі ДК «Нафтохімік» пройшли змагання відкритої першості ПАТ «Укртатнафта» з класичного жиму штанги лежачи, народному жиму і армрестлінгу.

У змаганнях з класичного жиму взяли участь 6 атлетів.

Спортсмени змагалися в абсолютній ваговій категорії, де переможець визначався за коефіцієнтом співвідношення власної ваги і показаному результаті.

Перше місце, кубок, медаль та грошову премію завоював Максим Вольвак з Горішніх Плавнів, з результатом 180 кг — 80.78 балів.

2 місце у його земляка Альберта Литвинова — 165 кг, 75.48 балів.

3 місце у спортсмена з СК «Нафтохімік» Богдана Савосько — 125 кг, 62.14 балів.

У відкритій першості по народному жиму взяли участь 7 спортсменів, які піднімали штангу на кількість повторень, вага снаряда дорівнював власній вазі атлета.

1 місце, кубок, медаль та грошову премію завоював Олександр Невмивака, який представляє 1 виробництво і СК «Нафтохімік», його результат — 97.5 кг, 54 повторення.

На другому місці Андрій Пазінін – представник 33 цеху, його результат — 80 кг, 28 повторень.

На третьому місці Альберт Литвинов з Горішніх Плавнів із результатом — 100 кг, 23 повторення.

Відкрита першість ПАТ «Укртатнафта» з армрестлінгу зібрала рекордну кількість учасників – 19 спортсменів з Харкова, Полтави, Житомира, Кобеляк, Кременчука.

1 місце, кубок, медаль, диплом і грошову премію завоював Олександр Телятник з Харкова, який представляв команду «Бабаєв-тім».

На 2 місці Едуард Білик, представий цех №30 і СК «Нафтохімік».

На 3 місці Давид Бороденков з Кременчука, СК «Титан».