Кременчук отримав 100 доз вакцин проти коронавірусу

Нині в місті триває 1 етап вакцинації.

Про це повідомляє Кременчуцька міська рада.

26 лютого до Кременчука з Полтави приїхала мобільна бригада для проведення щеплень вакциною проти коронавірусної хвороби. У місті розпочали 1 етап проведення вакцинації.

За словами лікарки медбригади Надії Пишної, у Полтаві 25 лютого використали 70 доз вакцини, а 26 лютого Кременчук отримав 100 доз у спеціальних контейнерах:

«Відкритий флакон можна використовувати від 2 до 6 годин, а взагалі термін придатності вакцини за належних умов зберіганні пів року»

Очільник галузі охорони здоров’я Максим Середа каже, вакцинацію в Кременчуці продовжать наступного тижня. У вівторок до міста приїде медбригада з Полтави. Згодом, кременчуцькі медбригади отримають сертифікати для проведення вакцинації в місті.

У місті вакцинацію проводитимуть у 4 етапи. Спершу щеплення зроблять медикам, які працюють в інфекційних шпиталях і контактують із хворими на коронавірусну хворобу. На наступних етапах вакцинуватимуть працівників екстреної медичної допомоги, інших медичних працівників і соціальних працівників, людей старшого віку.

Коли кременчуцькі мобільні бригади пройдуть відповідне навчання, то будуть розгорнуті пункти проведення щеплень також у інших лікувальних закладах.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар