12 березня Кременчуцьке тролейбусне управління замовило 20 тролейбусів з автономним ходом не менше 20 кілометрів.

poltavska-khvilia_xcwi/Xo3qQR1Sg.webp

Про це стало відомо з тендеру.

Кременчуцьке управління купуватиме нові низькопідлогові тролейбуси, що випущені не раніше 2023 року. Місткість таких тролейбусів має бути не менше 80 пасажирів, зокрема 26 місць для сидіння, з яких чотири на низькій підлозі.

Тролейбуси придбають згідно з кредитом Європейського інвестиційного банку у межах проєкту «Міський громадський транспорт України II». Поставка тролейбусів розпочнеться не пізніше ніж через 20 тижнів з дати зарахування авансового платежу та завершитися не пізніше ніж за 44 тижні. Пропозиції у тендері прийматимуть до 25 квітня.

Нагадаємо, що 20 жовтня 2023 року на сесії Кременчуцької міськради проголосували за надання місцевої гарантії щодо забезпечення виконання боргових зобов'язань за цим запозиченням. Місто може отримати позику на 22 роки з пільговою відстрочкою по платежах на 5 років.

Новій тролейбуси хочуть запустити на правий берег Кременчука, у Потоки, а також на нові маршрути, де їздять лише приватні перевізники.

Як пише «Кременчуцький телеграф», 22 грудня депутати затвердили угоду про передачу позики на 7,6 млн євро та місцеву гарантію повернення цих коштів.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар