Куди більше не сходити в Полтаві: афіша 24 лютого 2022 року
24 лютого 2022 року мало стати для нашої редакції звичайним робочим днем. У нас були заплановані виїзди та матеріали. Того вечора о 18.30 мала вийти афіша із заходами, які могли б відвідати полтавці найближчими вихідними. Однак, вона так і лишилася неопублікованою і рік провела у чернетках.
Сьогодні ми публікуємо її. До вашої уваги заходи, які мали бути у Полтаві 26 та 27 лютого 2022 року.
Загальні настрої в країні спонукають сидіти вдома та читати новини (багато новин), однак, потрібно дбати про внутрішній стан і відпочивати. Тому ми зібрали для вас перелік заходів, які відбудуться у Полтаві на вихідні. Серед них вистави, концерти та майстер-класи. Які саме? Читайте далі.
26 лютого
Екскурсія «Полтава. Історії однієї вулиці»
Полтавців запрошують на суботню екскурсійну прогулянку вулицею Сковороди. До уваги відвідувачів — цікаві історії минувшини, унікальні архітектурні об'єкти, пам'ятки та пам'ятники. Відвідання єдиного в Україні музею гир, прогулянка колишнім Архієрейським садом, екскурсія в оранжереї, де Вас просто здивують розкішні рослини тропіків, субтропіків і пустелі.
Вистава «Північне сяйво»
Ескімоси – це народ, який живе на Півночі нашої земної кулі. Це край, де вічні льодовики й мало сонечка. Та ескімоси вміло пристосувалися до таких суворих умов, займаються морським звіробійним промислом, оленярством, полюванням. Навіть творчістю. Фольклор ескімосів відрізняється багатством жанрів. Це і міфологічні перекази, і чарівні казки. Саме за цими казками та міфами й створено виставу «Північне сяйво».
Ви дізнаєтеся як живуть ескімоси, як співають та танцюють. А також побачите чарівну історію про хоробре Оленятко, яке пішло шукати північне сяйво тому що сонечко зникло. А сталося це, бо Оленятко образило своїх батьків. Так іноді буває.
І от у своїх пошуках, Оленятко знаходить і справжніх друзів, і північне сяйво, і мириться із мамою й татом.
Вистава «Дванадцять місяців»
Казка «Дванадцять місяців» у Полтавському театрі ім. Гоголя — це оригінальне прочитання відомого сюжету режисером Владиславом Шевченко і композитором Анрі Зименках, музичні номери якого стали справжньою родзинкою вистави на тексти Ольги Коваленко. Чарівний новорічний мюзикл рекомендується для сімейного перегляду, адже декорації чудового засніженого лісу, затишок пісень біля вогнища з дванадцятьма місяцями й розкіш балу в маленької королеви, не залишать байдужими навіть найбільших скептиків. «Дванадцять місяців» — це ціла круговерть подій, які проживуть глядачі разом з героями казки, співчуватимуть бідній пасербиці, спостерігатимуть за зміною пір року і стануть свідками того, що несправедливість і обман обов'язково будуть викриті, а всі винні будуть покарані.
Кіномиттєвості «Фонтан»
Запрошуємо вас поринути у філософське сприйняття життя та смерті з фільмом-притчею Даррена Аронофскі.
Події фільму відбуваються одразу у трьох часово-просторових вимірах. Глядачі побачать три історії, які розділяє 1000 років. Всі вони про одне, але з різних точок зору та відстані. Складне переплетення любові, роздумів про вічне життя та смерть, про звільнення та щастя.
Ви зможете насолодитися також неймовірною естетикою фільму. Даррен Аронофскі відмовився від використання сучасних спецефектів, аргументуючи це тим, що вони можуть швидко застаріти, а його завдання передати відчуття позачасовості. Для створення космічних пейзажів було використано макрозйомку хімічних реакцій у чашці петрі. Такий підхід до візуального ряду та чудовий музичний супровід зробили фільм ще більш вражаючим та цінним для перегляду.
CELLOVECHNO BAND & CHAMBER ORCHESTRA
26 лютого CELLOVECHNO BAND об'єднується з КАМЕРНИМ ОРКЕСТРОМ Полтавської обласної філармонії.
CELLOVECHNO BAND — це електронно-акустичний інструментальний колектив, який поєднує сучасні тренди електронної музики з класичними традиціями академічних інструментів.
На концерті глядачі та слухачі зможуть почути популярні у всьому світі хіти й авторську музику в інструментальній обробці, які набирають мільйони переглядів і прослуховувань на YouTube, Spotify та інших стрімінгових платформах.
Особливого звучання цим обробкам надасть КАМЕРНИЙ ОРКЕСТР Полтавської обласної філармонії, який буде ключовою фішкою заходу.
Вистава «Виконувач бажань»
Богдан і Марина жили звичним подружнім життям — робота, дім, сварки, примирення… Але одного разу у Їхні двері постукав…. представник фірми «Фігреалізейшн», яка пропонує чудо техніки. Але замість техніки подружжя отримує інший бонус — здійснення бажання.
Та інколи люди просто не уявляють наслідки своїх бажань! Подумавши, як же важко кожному в їхній подружній парі, Богдан і Марина, з опалу, забажали один одному побути в шкурі свого партнера по життю.
Ох, як же важко їм буде пожинати плоди невчасно вимовлених у голос потаємних прагнень, адже поруч з ними опинився не хто інший як виконувач бажань!
Що з цього вийшло — дивіться у новій комедії гоголівців «Виконувач бажань».
DISCO 2000’s
До уваги відвідувачів кращі танцювальні хіти від двотисячних до сьогодні.
27 лютого
Вистава «Хитре Лисеня»
В одному лісі мешкали Ведмедик, Зайченя і Лисеня. Зайчик і Ведмедик добре спілкувалися один з одним, а з Лисеням стосунки не складалися, бо воно всіх навколо себе обманювало і увесь час хитрувало, що дуже ображало Зайчика і Ведмедика. Тоді вони вирішили об’єднатись з глядачами і разом провчити хитре Лисеня, а як саме це відбуватиметься, глядач дізнається, коли завітає на перегляд вистави.
«Пригоди Буратіно або Золотий ключик»
Шарманщик Карло отримав у подарунок поліно, яке вміло говорити. З цього поліна він змайстрував дерев`яного хлопчика, якого назвав Буратіно. Потім купив для Буратіно Азбуку і відправив його вчитися до школи, але до неї він не дійшов, бо по дорозі з ним сталося багато різних цікавих і небезпечних пригод. Несподівано для себе, Буратіно отримав незвичайний подарунок, який змінив його життя назавжди. Що то були за пригоди і який подарунок одержав хлопчик, ви дізнаєтесь, якщо завітаєте у театр і переглянете виставу.
«Хмільна галушка»
Запрошуємо всіх поринути у світ народних традицій, легенд, звичаїв, казок, повір’їв, приказок.
На вас чекає два цікавих майстер-класи. Перший майстер-клас – приготування полтавської галушки! Подорож у світ традицій та кулінарних витребеньок почнемо з майстер-класу з приготування полтавської галушки. Перед тим як почати вивчати всі інгредієнти та що за чим робити, вас познайомлять з історією цієї страви, легендами про неї, різновидами, а ще розкажуть про магічні властивості галушки, та як із звичайних галушок зробити чарівні. Кожен учасник під керівництвом майстер-шефа замісить тісто, дізнається про необхідні інгредієнти та як їх правильно змішувати, начинить та виліпить власні дві галушки. Після чого вони будуть приготовані та пізніше подані на стіл.
Другий майстер-клас – приготування наливки!! Але не простої, а, напевне, як ви вже зрозуміли, теж не менш магічної, ніж галушка. Вам розкажуть про види українських наливок та настоянок, чим вони відрізняються, коли їх готували, як ними лікували, де зберігали, для чого використовували і як дівчата ними приворожували хлопців, а інколи і хлопці – дівчат…
Мюзикл «Буратіно»
27 лютого Полтавський обласний музично-драматичний театр ім. М. В. Гоголя запрошує на зустріч із персонажами знаменитої казки у Полтаві. Запитайте, чим версія історії така особлива? Відповідаємо: тим, що це не просто казка, а справжня музична вистава. Персонажі дитячого мюзиклу танцюють та співають. Глядачі вирушать разом з героями у повний небезпек шлях на пошуки Золотого ключика. Дорогою друзів пройдуть випробування від шахраїв Лиси Аліси та Кота Базіліо, а також не найприємніші зустрічі зі злим Карабасом Барабасом та Дуремаром. Але ж ви знаєте, що все буде добре і неодмінно переможе добро?!
Майстер-клас «Барвінок із фоамірану»
27 лютого запрошуємо на майстер-клас. Кількість учасників обмежена, тому для участі необхідна попередня реєстрація. Зареєструватися можна за телефоном 0962985812. Потрібно взяти ножиці, за можливості – якісний секундний клей. Вартість матеріалів – 20 грн. Обов’язково мати захисну маску для обличчя! Адреса проведення: вул. Небесної Сотні, 17, кім. 408 (ПОУНБ ім. І. П. Котляревського, відділ документів із природничих та аграрних наук). Початок о 13:00.
Концерт «Філармонія - дітям»
Концерт гурту ОNЕЙРОЇД
Вистава «Ханума»
«ХАНУМА» — класичний грузинський водевіль, написаний у 1882 році. Дія відбувається в Авлабарі — одному з районів старого Тифліса. Найголовніша сваха у місті — Ханума вмовляє збанкрутілого князя одружитися зі своєю нареченою — багатою, але вже немолодою і не дуже гарною Суліко. На її шляху з’являється інша сваха — Кабато, яка перешкоджає планам Хануми. Вона обмовляє Суліко, пропонує князю свою наречену — красуню Сону — дочку багатого купця Микича. Ханума не збирається поступатися суперниці, тому вигадує інтригу, в якій все виходить так, як вона бажає. Адже сваха з таким стажем не могла не помітити, що молода дівчина Сона палко закохана в іншого — племінника князя — Коте. Та Микич не хоче навіть чути про весілля молодих закоханих, бо все життя мріяв отримати князівський титул. Ханума ж, допомагаючи всім, сама того не очікуючи, також потрапляє у тенета кохання…
Подякуй авторці!
Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.