Квест спортивних вправ та ігор — у Лубнах проведуть «Здоров’я Fest»

8 липня 2023 року в Лубнах проведуть фестиваль «Здоров’я Fest», ймовірно, у парку ім. О.Донченка.

poltavska-khvilia_xcwi/i1L0tUQ4R.jpeg
Ілюстративне фото

Про це повідомили у Лубенській міськраді.

«Здоров’я Fest» — це україно-швейцарський проєкт організації «Діємо для здоров‘я». 16 травня фахівці проєкту обрали Лубенську громаду для проведення наступного фестивалю.

Фестиваль уперше відбувся наприкінці липня 2022 року у Стрілківській територіальній громаді Львівської області. Це новий формат здорового дозвілля та навчання для дітей, батьків та вчителів, який реалізується у співпраці громад та закладів освіти в межах українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».

poltavska-khvilia_xcwi/mvj0tUwVR.jpeg
Ілюстративне фото

Під час фестивалю діти та дорослі відвідали різні локації, де змогли потурбуватися про здоров’я та активно відпочити. Представники руху «UkraineActive»  за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту МОН організували спортивний квест вправами, іграми та руховими завданнями. Активності провели тренери з легкої атлетики, корфболу, чирлідингу, гандболу, фризбі, регбі.

26 травня до виконавчого комітету Лубенської міської ради прибули з робочим візитом представники проєкту «Діємо для здоровʼя»:  координаторка з питань комунікацій проєкту Марина Брага, менеджерка проєктів One Health Аліна Дзюбко та організатор логістики проєкту One Health Наталя Романяк.

Фахівці проєкту оглянули потенційне місце проведення заходу та детально ознайомили присутніх з переліком активностей, що будуть відбуватися у рамках фестивалю.

«Захід подібного рівня організовується в Лубнах вперше, фестиваль має бути досить масштабним та цікавим і стане непересічною подією у житті громади. Тому, попереду на організаторів чекає значна робота та кропітка підготовка, але маємо впевненість, що ця робота дасть свої плоди у вигляді зміни ставлення громадян до свого здоровʼя та популяризації здорового способу життя», — йдеться у повідомленні.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар