Лікарня Полтави отримала нове обладнання для дезінфекції ендоскопів

25 травня КП «ПОКЛ ім. М.В.Скліфосовського ПОР» відвідали представники Бюро ВООЗ в Україні.

Про це повідомили на сторінці клініки у Facebook.

Завдяки співпраці з ВООЗ лікарня отримала британське обладнання – дві мийно-дезінфекційні машини й систему сушіння та зберігання ENDODRY. Лікарня виділила і відремонтувала спеціальне приміщення, а за підтримки Бюро ВООЗ в Україні було придбане обладнання для автоматизованої обробки та зберігання ендоскопів.

«Сушильна шафа – це прохідна система, куди постачається відфільтроване повітря вниз по каналах ендоскопів, що забезпечує їх тривале зберігання без можливості забруднення мікроорганізмами. Шафа в рази скорочує час, необхідний для повного висушування внутрішніх каналів гнучкого ендоскопа, порівняно з традиційними методами підвішування. За результатами рецензованого дослідження в AJIC, внутрішні просвіти висушуються протягом однієї години, зовнішні – протягом трьох годин», — йдеться у повідомленні.

Одним із найскладніших процесів є знезараження ендоскопів для проведення безпечної гастроскопії та колоноскопії, тому одним з важливих етапів реалізації проєкту була модернізація ендоскопічного відділення.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар