«Люди мають знати, чого їм чекати взимку» – депутат про анонсоване підвищення тарифів

З 1 липня Уряд планує ухвалити постанову щодо збільшення ціни на електроенергію для населення.

Про це стало відомо 14 червня з фейсбук-сторінки народного депутата, голови депутатської групи «Довіра» Олега Кулініча.

10 червня Міністерство енергетики повідомило, що готує проєкт документу щодо тарифів на електроенергію для населення. Відповідну постанову Уряд планує ухвалити з 1 липня. Додамо, що наразі фіксована ціна на електроенергію становить 1,68 грн за кВт/год.

«Група "Довіра" підтримує пропозицію заслухати в п’ятницю на годині запитань до Уряду міністра енергетики щодо ситуації з тарифами на комунальні послуги. Люди повинні отримати чітку відповідь, чого їм чекати взимку, і як уряд буде захищати малозабезпечені верстви населення», – йдеться в публікації Кулініча.

Нагадаємо, що нещодавно Уряд ухвалив 546-ту постанову, якою призупинили обов’язкове переведення пенсійних виплат на банківські карти, але поки залишається неврегульованим питання безплатної доставки пенсій. Міністерка соцполітики Марина Лазебна розповіла, що в постанові немає пункту про платну доставку пенсій.

Тому Кулініч планує ще раз звернутися до представника Уряду, аби врегулювати питання доставки пенсій.

«Коли міністр говорить, що у Постанові немає пункту про платну доставку пенсій, мене, чесно кажучи, це дивує. Адже, окрім визначених 3 категорій пенсіонерів, цитую те, що написано в постанові: "Для інших одержувачів оплата послуг з доставки пенсій та грошової допомоги проводиться самостійно". Всі пенсіонери розуміють, що це буде платно!», – переконаний Олег Кулініч.

Між тим, відповідно до 546-ї постанови для доставки пенсій залучають соціальних працівників. Водночас за словами Кулініча, наразі соцпрацівників масово скорочують:

«Я ще в січні озвучив проблему щодо скорочення соцпрацівників управлінь соцзахисту при колишніх РДА. Виникає дуже дивна ситуація: на початку року уряд скорочує соцпрацівників по всій країні до 40 %, а зараз планує залучати цих же соцпрацівників до доставки пенсій».

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар