Лунін пояснив, за яких умов у Полтаві введуть військову адміністрацію

Військову адміністрацію у Полтаві запровадять у разі заблокованої роботи міської ради.

Про це 24 травня повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін під час брифінгу.

Лунін розповів, що після винесення вироку ексміському голові Олександру Мамаю у Полтаві запрацювала міська рада, скликаються сесії. Тому наразі очільник області не звертатиметься до Президента з проханням запровадити військову адміністрацію в місті.

«Сесії проводяться. Деякі не проводилися. Але нині не це може бути причиною задля запровадження військової адміністрації. Якщо вона буде повністю заблокована і не зможе працювати, то тоді, можливо, я звернуся до Президента з таким питанням».
poltavska-khvilia_xcwi/IRa0UvwVR.jpeg

Також Дмитро Лунін наголосив на тому, що рішення про запровадження ВА ухвалює Президент, а оцінювати роботу міської влади мають мешканці міста.

«Саме Президент ухвалює рішення про запровадження військової адміністрації. Нині роботу міськради мають оцінювати мешканці міста. Моя думка, що ті посадовці, які працювали з паном Мамаєм, повинні нести політичну відповідальність. Впевнений, що депутати мають ухвалювати рішення і реагувати. Реакції поки що не дуже бачимо. Депутати повинні нарешті зібратися і обрати в.о. мера, адже ці повноваження були автоматично покладені на пана Карпова».

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар