Майже 15 тисяч відвідувачів і понад півмільйона гривень: МІСТОХАБ завершив сезон Спаських фестів

МІСТОХАБ завершив фестивальний сезон цього року, який тривав п’ять місяців. Організатори поділилися результатами роботи і планами на майбутнє. Спойлер: для полтавців знову готуюсь щось цікаве.

poltavska-khvilia_xcwi/J9zunBIIg.jpeg

Фестивальний сезон МІСТОХАБу в цифрах це:

  • 6 фестивалів;
  • 14 500 гостей;
  • 468 085 грн для ЗСУ;
  • 224 320 на відновлення історичної будівлі МІСТОХАБ;
  • 80 крафтовиків та 20 закладів.

Для полтавців та гостей міста виступали зіркові гості: Latexfauna, Арсен Мірзоян, KRUTЬ, АСАФАТОV, Nazva, ENLEO, Tember Blanche та інші. Фестивальним другом впродовж усього сезону була мережа мультимаркетів «Аврора». Зірковим другом на час третього фесту був «УКРСИББАНК».

«Цей сезон закарбується в памʼяті тільки найприємнішими спогадами. Він видався різним, але так само неймовірним, тож закінчуємо сезон з теплими емоціями і величезною вдячністю учасникам та гостям. Окрема вдячність Силам Оборони України, завдяки яким ці зустрічі взагалі можливі», — додали організатори.

Для містян вже готують наступні події. Триває активна робота над запуском фізичного простору МІСТОХАБ в історичній будівлі на Спаській, 10, де працюватиме кафе, крамниця сучасних полтавських сувенірів та івент-простір. За новинами МІСТОХАБу можна слідкувати в Instagram або Facebook.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар