Майже 700 тисяч гривень витратять на ремонт парку Котляревського та встановлення нової інтерактивної меморіальної дошки

Цьогоріч комунальники планують завершити усі тендерні процедури та встановити нову інтерактивну дошку з іменами загиблих воїнів у парку Котляревського, яка не працювала два роки.

poltavska-khvilia_xcwi/B4DCalzIg.jpeg
Фото — poltava.to

Про це стало відомо з сайту Prozorro.

6 вересня комунальне підприємство «Декоративні культури» уклало договір на розроблення проєкту капремонту гранітного монумента з інтерактивною дошкою та благоустрою у парку імені Котляревського. Документацію розроблятиме ФОП Сергій Мурза за понад 33 тис. грн.

Також на сайті публічних закупівель розміщений тендер на проведення робіт, але поки без електронного підпису. У закупівлі вартість робіт вказана у 666 тис. грн. Директор «Декоративних культур» Сергій Сілаєв говорить, що поки комунальне підприємство чекає на розроблення проєкту, аби визначити вартість робіт.

«Для ремонту інтерактивної дошки у парку Котляревського нині виділено 700 тис. грн. Станом на сьогодні КП "Декоративні культури" уклало договір на виготовлення проєктної документації на близько 35 тис. грн. Ті кошти, які залишаться після витрат на проєкт, будуть витрачені на роботи».

За словами Сілаєва, згідно з умовами договору, підрядник повинен виготовити проєкт у вересні, а тому роботи зможуть провести вже цьогоріч.

Нагадаємо, що у парку Котляревського на екрані інтерактивної дошки відображається фото та біографія загиблих воїнів. Проте два роки тому дошку зруйнували вандали.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар