Мальдіви чекають — суд Франції дозволив олігарху-втікачу з Полтавщини не повертатись в Україну

30 березня французький суд відхилив екстрадицію українського мільярдера Костянтин Жеваго, підозрюваного у розтраті коштів в Україні.

poltavska-khvilia_xcwi/TBa-CXB4R.jpeg
Мільярдер Костянтин Жеваго покидає апеляційний суд за запитом України про його екстрадицію. Фото — REUTERS/Pierre Albouy

Про це пише видання «Reuters».

Україна розшукує Костянтина Жеваго через підозру в розтраті $113 млн із нині збанкрутілого банку «Finance & Credit Bank». Жеваго заперечує свою провину.

Водночас Господарський суд Києва за позовом Фонду гарантування вкладів заарештував активи власника банку «Фінанси та Кредит» Костянтина Жеваго в межах справи про відшкодування збитків банку на 46 млрд грн.

Нагадаймо, що олігарха затримали на курорті у Куршевелі, він перебував під арештом, поки правоохоронні органи Франції розглядали екстрадиційний запит України про його видачу.

poltavska-khvilia_xcwi/w30_qufVR.jpeg

28 грудня, яхта Жеваго «Z» чекала господаря біля аеропорту на Мальдівах. Це може свідчити про те, що олігарх збирався летіти святкувати Новий рік на острови.

poltavska-khvilia_xcwi/opryqXB4g.webp

Щоправда, як стверджує сам Жеваго, ця назва не має відношення до «спецоперації» Росії, а є першою буквою його прізвища в англійській транслітерації – Жеваго.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар