Мережа клінік OrtoSano постійно розширюється. Приватні медичні заклади працюють у Полтаві, Запоріжжі, Кременчуці й Рівному.

За європейськими медичними протоколами, щоб перевірити поставу, дітей на прийом до лікаря треба водити раз на півроку. Адже саме в цей час організм активно розвивається, і корекцію робити найефективніше. Скелет людини формується до 21-23 років. Тобто вирости, як це закладено генетично, чи додати 10-12 сантиметрів можна в цей період, але за умови, що сколіоз та інші патології спини не стримуватимуть процесу.

poltavska-khvilia_xcwi/u1A41eg4g.jpeg

Порушення постави часто діагностують у дітей і підлітків, які мало рухаються та проводять чимало часу з гаджетами. У групі ризику також – офісні працівники, які понад шість годин перебувають у положенні сидячи й тренуються менше, ніж годину на день. Таким особам потрібно обов’язково відвідувати лікаря двічі на рік.

Вилікувати хвороби суглобів і хребта без ін’єкцій та операцій можна в мережі клінік OrtoSano.

Методики з використанням вертебрологічних тренажерів, які застосовують у цих медичних закладах, – одні з найефективніших та найсучасніших систем відновлення у світі.

poltavska-khvilia_xcwi/aoUVJ6g4g.jpeg

В ORTOSANO ПОЄДНУЮТЬ КІЛЬКА НАПРЯМКІВ ЛІКУВАННЯ –ORTOSANO, SANOROLLER ТА «СКОЛІОКОМПЛЕКС».

Безопераційна комплексна методика OrtoSano допомагає сповільнити розвиток дегенеративних змін у хрящовій тканині та хребцях, зменшити деформацію хребта (а на ранніх етапах – відновити його анатомічно правильну форму) і більш рівномірно перерозподілити навантаження на хребет, сформувати правильну поставу.

Неврологи клініки, ретельно обстеживши пацієнта і встановивши діагноз, індивідуально підбирають програму для відновлення організму. Лікарі створюють програму м’якого й помірного розтягування спини на пристрої для лікування та профілактики захворювань опорно-рухового апарату OrtoSano. Реабілітологи підбирають дозовані фізичні вправи та суглобову гімнастику.

poltavska-khvilia_xcwi/KTGSJ6gVg.jpeg

Інша методика лікування суглобів SanoRoller спрямована на роботу з великими суглобами, а також для розтягування сухожилля тощо. Власне, один із методів запобігання дегенеративним змінам у суглобах – це фізична активність, зокрема вправи за допомогою SanoRoller. Ця програма базується на міофастіальному релізі, покращенню кровообігу в суглобах, розтягненню сухожилля для поліпшення еластичності тканин тощо.

Такі немедикаментозні методи реабілітації можна застосовувати спортсменам чи людям, які дістали травми після певних фізичних навантажень.

Третя методика, яку застосовують у мережі OrtoSano, – «Сколіокомплекс». «Сколіокомплекс» дає можливість у віці до 18 років зі сколіозу 3 ступеня, коли практично неминуче хірургічне втручання, перейти в сколіоз 2 або 1 ступеня. Лише на цьому тренажері можна безпечно працювати з S, Т і Z-подібними сколіозами. Понад 70 пацієнтів після курсу «Сколіокомплекс» уникнули операції на хребті у 2020-2021роках.

У приватному медичному закладі можна пройти фізіопроцедури: електрофорез, електронейростимуляцію (8 каналів), магнітотерапію, та ультразвукову терапію.

poltavska-khvilia_xcwi/LRMW16g4g.png

Катерина, 31 рік. Звернулася зі скаргами на головний біль, періодичне запаморочення. На час огляду мала достатньо виражений м’язово-тонічний синдром, кіфосколіоз ІІ стадії. Призначили лікування: 10 масажів та 35 занять. Після завершення курсу зникли головні болі, запаморочення. Рекомендували ЛФК вдома та повторний курс через шість місяців.

poltavska-khvilia_xcwi/NVVGJeR4R.png

Валентина, 62 роки, звернулася в клініку зі скаргами на тупий біль у спині, що іррадіював у праву ногу; обмеження рухів через біль та швидку стомлюваність; безсоння. На МРТ попереково-крижового відділу хребта описані множинні протрузії та грижа L5-S1, спондильоз та спондилоартроз. Під час огляду виявили виражений м’язово-тонічний синдром та ознаки сколіозу. Оскільки з віком регенеративні властивості організму значно знижуються, то Валентині призначили курс лікування: 15 масажів та 45 занять за методикою Eurospine. Після завершення курсу в пацієнтки різко знизилися ознаки радикулопатії (біль у попереку, що іррадіює в ногу), знизилася маса тіла, покращився сон, спина та кінцівки стали більш рухомими. Для Валентини розробили вправи для домашнього виконання та призначили повторний курс через три місяці.

Консультативний прийом у медичному закладі «Клініка терапії та реабілітації суглобів та хребта OrtoSano» ведуть досвідчені лікарі-травматологи, ортопеди, вертебрологи першої та вищої категорій.

На індивідуальній консультації лікар призначає план занять для пацієнта. Курс може тривати від 10 до 45 занять та поєднувати комбіновані програми пелоїдотерапії (грязелікування), світлолікування та відновлювальних кінезіотерапевтичних вправ на спеціалізованих тренажерах і курсу масажу або стоун-терапії (масаж камінням).

До консультації лікаря входить діагностика стоп – плантоскопом, що дає змогу візуально оцінити стан стоп та визначити зони їх перевантаження.

У разі потреби лікар може призначити ортопедичні устілки, які ви можете у нас замовити.

poltavska-khvilia_xcwi/RGoIJegVR.jpeg

Консультація коштує 300 гривень. Вона передбачає спілкування з медичним фахівцем, діагностику стоп та лікувальне заняття спини.

Спеціалісти клініки OrtoSano наголошують: якщо відчуваєте біль чи дискомфорт у суглобах і хребті, не зволікайте, а обов’язково звертайтеся до лікаря, адже вчасний візит до фахівця може запобігти негативним змінам і допоможе уникнути операції чи вартісного лікування.

У клініці терапії та реабілітації суглобів і хребта OrtoSano на Вас чекають за адресою: м. Полтава, Майдан Незалежності, 20, тел.: (067) 569-21-91, (099) 511-48-04.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Актуально"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар