М'яка українізація: Netflix заговорив українською

Netflix запустили україномовну версію онлайн-кінотеатру. Відтепер за замовчуванням українським користувачам пропонується локалізована версія сайту.

Окрім цього, Netflix запустив україномовні сторінки у Facebook та Instagram. Також запрацювала українська служба підтримки — допомогу з будь-якого питання можна отримати з 15:00 до 23:00 за Києвом. З технічною підтримкою можна зв’язатись як за допомогою чату, так і телефоном.

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров оприлюднив листа від гендиректора стримінгу Алекса Лонга:

poltavska-khvilia_xcwi/fUumdRv7g.jpeg
Шановний міністре Федоров, заступнице міністра Іонан, заступнику міністра Борняков. Сподіваюся, що вас потішить це повідомлення. Хочу порадувати вас неймовірною новиною про те, що ми щойно запустили Netflix українською мовою! Ми зробили свої перші публікації в соціальних мережах на наших офіційних каналах українською мовою, наприклад, в Instagram: https://www.instagram.com/netflixua/. Тепер доступний інтерфейс користувача українською мовою, описифільмів українською мовою, а також серіали та фільми з українськими субтитрами та дубляжем (www.netflix.com/ua). Підписники стримінгу Netflix можуть змінити мову інтерфейсу на українську, якщо захочуть. Це стосується і користувачів Netflix, які знаходяться за межами України. Крім того, сторінка реєстрації підписки на Netflix для людей, що ще не долучились до сервісу, тепер доступна українською мовою. Будь ласка, дайте мені знати, якщо у вас виникнуть запитання. Дякую! З повагою, Алекс Лонг, — йдеться в листі.

Відтепер українською відображатимуться:

  • описи фільмів;
  • серіали та фільми з українськими субтитрами та дубляжем.
poltavska-khvilia_xcwi/VkoIOgvng.jpeg

Підписники стримінгу Netflix у будь-який момент зможуть змінити мову інтерфейсу на українську, якщо захочуть.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар