Мільйонна зарплатня: скільки заробили на посадах перший заступник та головний архітектори Полтави

Наприкінці минулого року ще двоє посадовців Полтавської міськради подали власні декларації. До реєстру НАЗК внесли дані перший заступник міського голови Валерій Пархоменко та начальник Управління архітектури Полтави Микола Шевельов.

poltavska-khvilia_xcwi/2nVU2yFSR.jpeg

26 грудня перший заступник подав декларацію за рік роботи на посаді. За цей час Валерій Пархоменко заробив 1 млн 47 тис. 875 грн. Тобто, щомісяця чиновник отримував понад 87 тис. грн заробітної плати. Дружина Пархоменка — Олена отримала 177 тис. грн зарплатні від обласної бібліотеки імені Котляревського.

poltavska-khvilia_xcwi/VaTv5yKIR.png
poltavska-khvilia_xcwi/sh1JrwKSR.jpeg
Валерій Пархоменко

Крім цього, наразі перший заступник володіє грошовими активами. Пархоменко зберігає $50 000 готівкою та ще 897 тис. грн у готівці та на банкових рахунках.

Загалом ще у власності Валерія Пархоменка дві автівки. Першу — Toyota Camry 2016 року випуску придбав у 2017 році. Другий автомобіль Nissan Rogue 2016 року випуску у 2019 році.

poltavska-khvilia_xcwi/MDtH5sFIR.png

Керівник Управління архітектури Микола Шевельов 6 грудня задекларував доходи за рік. З сайту НАЗК відомо, що начальник заробив 554 тис. 445 грн. Щомісяця посадовець отримував 46 тис. грн.

Ще головний архітектор міста отримав 520 тис. грн за продаж рухомого майна та 101 тис. грн зарплатні за роботу в національному університеті «Полтавська політехніка». Дружина Шевельова Оксана Койло також отримує зарплату у міськраді. Вона зробила 275 тис. 734 грн.

poltavska-khvilia_xcwi/GYcS5yFIR.png
poltavska-khvilia_xcwi/JzWx9wKIR.jpeg
Микола Шевельов

За рік до початку повномасштабної війни, у червні 2021 року, керівник Управління придбав автомобіль Nissan Armada 2018 року випуску. Ця автівка коштувала Шевельову 815 тис. грн. Ще у його власності Mazda 626LX 1988 року випуску, яку керівник придбав у 2003 році.

Водночас Микола Шевельова не задекларував жодних коштів ані готівкою, ані на банківському рахунку.

poltavska-khvilia_xcwi/3iLIcsKIg.png
poltavska-khvilia_xcwi/Qb1YcyKIg.webp
Ілюстративне фото — Nissan Armada 2018 року випуску (Джерело — edmunds.com)

Нагадаємо, раніше ми розповідали про декларації інших чиновників Полтавської міськради.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • В
    Вячеслав
    9 січ.
    Если футболисты Ворсклы зарабатывают миллионы почему чиновники не могут. Все равно пользы 0.
    Відповісти